Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Учбовий центр "Атлант"

  Учбовий центр "Атлант"

  Поставити питання

  Телефон: (0562) 389-091, (056) 370-2231, (067) 989-9754

  Факс:(0562) 389-091

  Контактна особа:Олена

  Адреса сайту:www.kursi.dp.ua

  Місце навчання:м. Дніпропетровськ, вул. Фучика, 18 (рожева будівля, 2 поверх, наліво)

  Учбовий центр працює 12 років на ринку Дніпропетровська. Основний профіль навчання - комп'ютерна графіка, дизайн і англійська мова для дорослих.

  Напрями навчання: - курси бухгалтерського обліку (оподаткування 1С Бухгалтерія версія 8.2 и 7.7); - курси менеджера по персоналу + 1С Заробітна плата і кадри; - курси комп'ютерної графіки та дизайну інтер'єру (CorelDraw Adobe Photoshop Illustrator 3D MAX AutoCAD); - курси дизайну інтер'єрів; - курси комп'ютерна графіка і дизайн; - курси ландшафтного дизайну; - курси флористики та фітодизайну; - курси Adobe PhotoShop робота з фотографією-ретуш; - заняття в фотошколі

  Тривалість курсу вивчення: від 1 до 10 місяців

  Вартість за семестр: від 495 грн (можлива оплата помісячно)

  Формат освіти: курси

  Форма навчання: - групове навчання в денний або вечірній час; - індивідуальне навчання

  Кількість осіб в групах: - до 10 осіб у групі; - індивідуально

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: Запис попередній. Видаються методичні посібники. Курс розроблений з урахуванням вимог працедавця. Викладачі мають профільну освіту, досвід роботи та ряд міжнародних сертифікатів. Фотошкола пропонує унікальну методику навчання розроблену досвідченими фотожурналістами, майстрами комерційної фотографії та фотохудожниками. Ми пропонуємо вам пройти повний курс - "Сучасна фотографія - основи", який присвячений комерційної та рекламної фотографії, постобробці зображення і специфіці роботи з клієнтом. Курс розрахований на отримання достатнього рівня майстерності для проведення власної професійної фотозйомки та роботи із замовником.


  Часто шукають

  ↑ Вгору