Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчально-практичний центр ресторанного сервісу при чернігівському центрі ПТО

  Навчально-практичний центр ресторанного сервісу при чернігівському центрі ПТО

  Поставити питання

  Телефон: (0462) 72-40-70

  Факс:(0462) 72-40-70

  Контактна особа:Пищик Олена Василівна

  Адреса сайту:chcpto.narod.ru

  Місце навчання:м. Чернігів, вул. 50 років ВЛКСМ, 7а

  Навчально-практичний центр ресторанного сервісу Чернігівського центру професійно-технічної освіти забезпечує впровадження в навчальний процес професійно-технічних навчальних закладів області сучасних технологій ресторанних послуг, здійснює підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації учнів (слухачів), робітників сфери ресторанного сервісу та інженерно-педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів, фізичних осіб за новітніми технологіями із застосуванням сучасних матеріалів, обладнання та інструментів. Ліцензія на підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації з професій АВ № 328281 від 11.06.2007р. Навчальний центр ресторанного сервісу запрошує Вас пройти навчання на курсах, незалежно від віку чи роду діяльності, з отриманням сертифікату про проходження навчання, який дає можливість успішно вирішити проблему працевлаштування.

  Напрями навчання: - курси кондитера по програмі «Творчість у професії кондитера» - курси офіціанта по програмі «Ресторан - front-office. Мобільний офіціант» - курси бармена по програмі «Основи баристики» - курси кухаря по програмі «Страви з риби та морепродуктів. Сучасна технологія приготування» - курси кухаря по програмі «Основи карвінгу» - курси офіціанта по програмі «Сучасні тенденції дизайну та сервірування»

  Тривалість курсу вивчення: Термін навчання - 5 днів. Обсяг - 30 навчальних годин.

  Вартість за семестр: 217 - 609 грн за курс навчання

  Форма навчання: - індивідуальна форма навчання; - групова форма навчання - 12 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: Сертифікат про отриману кваліфікацію

  Додаткова інформація: ДПТНЗ «Чернігівський центр професійно-технічної освіти» є професійно-технічним закладом третього рівня. Ліцензія на надання освітніх послуг видана МОН України АВ № 328281 від 11.06.2007р. Контингент денного відділення близько 600 учнів. Всі учні навчаються за рахунок державного бюджету з отриманням стипендії. Безліч молодих людей і дівчат отримали в центрі якісну підготовку за спеціальностями: кухар, кондитер, офіціант, бармен, пекар, продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, касир (в банку) згідно Державних стандартів професійно-технічної освіти. У центрі працюють досвідчені викладачі та майстри виробничого навчання, які наполегливо, творчо навчають учнів своїй справі. Для всіх спеціальностей реалізовано інтегрований навчальний процес з базовим навчальним закладом, учні центру мають можливість підвищити рівень навчання в навчально-практичному центрі ресторанного сервісу починаючи з першого курсу. За 32 роки роботи ДПТНЗ «Чернігівський центр професійно-технічної освіти» зарекомендував себе провідним центром ресторанного сервісу в місті Чернігові та області. Учні Чернігівського центру ПТО знайшли відображення в практичному впровадженні у навчально - виробничий процес сучасних технологій приготування страв за європейськими стандартами, нових форм обслуговування споживачів на базі навчально-практичного центру ресторанного сервісу. Спеціальності, які пропонує ЧЦ ПТО учням (слухачам) користуються попитом, оскільки якість знань та їх повнота, системність та глибина, сучасність та надійність дозволяють бути конкурентоспроможними в системі ринкових відносин.


  ↑ Вгору