Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа барменів "PROFESSIONAL SERVICE BAR"

  Школа барменів "PROFESSIONAL SERVICE BAR"

  Поставити питання

  Телефон: (067) 418-2832, (095) 604-4076, (093) 447-8262

  Контактна особа:Грачов Сергій

  Адреса сайту:www.psb-kiev.com

  Місце навчання:м. Київ, вул. Максима Кривоноса, 2а

  Школа барменів "Professional Service Bar", заснована на базі клубу "Патіпа" оголошує про набір до групи на спеціальність "Бармен" молодих дівчат і хлопців. Лекції, тренінги та практика включають в себе самий повний курс від провідних фахівців ресторанного, готельного та клубного бізнесу. Наш професіоналізм і Ваше бажання зроблять Вас кращими!

  Напрями навчання: курси бармена: - історія закладів; - класифікація алкогольних напоїв, бренди; - міксологія; - технологія барних процесів - курси бариста - магія кави; - курси сомельє - все про вина; - курси флейринга

  Тривалість курсу вивчення: - денна форма навчання - 24 дня і тиждень стажування (пн., вт., ср., чт., пт. з 10.30-17.00); - вечірня форма навчання - 30 днів і тиждень стажування (пн., вт., ср., чт., пт. з 17.00-21.00); - курс флейринга - 18 занять (пн., вт., ср., чт. з 13.00-16.00)

  Вартість за семестр: - денна форма навчання - 3850 грн; - вечірня форма навчання - 3570 грн; - курс флейринга - 3850 грн

  Система знижок: хлопці, що пройшли у нас базовий курс навчання, отримують знижку на професійний курс флейринга 20%

  Формат освіти: - семінари - тренінги - майстер-класи - лекції

  Форма навчання: - денна форма навчання; - вечірня форма навчання

  Кількість осіб в групах: від 6 до 14 осіб в групі

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: При вступі майбутньому Барменові в подарунок футболка і персональний конспект. В цьому конспекті Ви, майбутній Бартендер, знайдете для себе багато корисної і цінної інформації. А так само зможете відзначати все-то нове і цікаве, що стане в нагоді Вам для подальшої роботи. Протягом усього навчального місяця, ми забезпечимо Вас всім необхідним: професійним барним інвентарем та обладнанням. Від Вас необхідно тільки БАЖАННЯ! Після закінчення всім випускникам, що успішно склали наші іспити, будуть видані сертифікати, рекомендаційні листи, навчальні DVD/CD (Флейринг/робітник, шоу/, Книги про вина та інші напої, "Біблія бармена").


  Часто шукають

  ↑ Вгору