Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Студія "Verona"

  Студія "Verona"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 238-9594, (093) 949-4242, (050) 332-5550

  Контактна особа:Ольга

  Адреса сайту:www.baziscenter.com

  Місце навчання:м. Київ, вул. Ванди Василевської, 7, офіс 404а

  Арт-студія "Verona"проводить заняття та майстер-класи: - флористика; - декор; - імідж; - фотошкола; - фен-шуй; - живопис а також приватне консультування стиліста, фотографа, флориста, консультанта, психолога з фен-шуй.

  Напрями навчання: - курси з флористики "Європейська флористика ", "Весільна флористика "; - курси з декору "Декор - ручна робота" і "Флористичний колаж"; - курси по іміджу "Ваш імідж - Ваш стиль"; - курси з фен-шуй "Практичний Фен-Шуй для дому", "Фен-Шуй і здоров'я "; - курси з фотографії "Фотомайстер"; - курси з живопису "Арт-декор. Живопис-Малюнок"

  Тривалість курсу вивчення: 10-50 занять

  Вартість за семестр: від 1200 грн

  Формат освіти: курси, майстер-класи

  Форма навчання: денні групи (з 11.00) по буднях, вечірні групи (з 18.30), групи вихідного дня (субота, неділя) Можливе навчання за індивідуальним графіком!

  Кількість осіб в групах: 5-7 осіб у групі

  Тип документа, що видається після навчання: Сертифікат

  Додаткова інформація: Наша Арт-студія для тих, хто бажає отримати хороші практичні навички у творчих напрямках. Інтенсивний курс допоможе отримати достатньо знань і умінь, щоб почати самостійно застосовувати найважливіші принципи обраного напрямку. Додатково надаються послуги з оформлення приватних та корпоративних заходів, свят, презентацій, виставок, банкетів і вечірок. Будемо раді бачити Вас на наших курсах! З повагою, Арт-студія "Verona"


  Часто шукають

  ↑ Вгору