Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Учбовий центр «ТЕРРА»

  Учбовий центр «ТЕРРА»

  Поставити питання

  Телефон: (044) 251-1271, 587-9880

  Адреса сайту:www.terrakiev.com

  Місце навчання:м. Київ, вул. Татарська 1, оф. 503-а

  Наш центр більше 13 років працює у сфері освітніх послуг, є одним з найбільших учбових закладів в Україні, в області професійної освіти і підвищення кваліфікації фахівців. Безумовно, ринок праці не стоїть на місці, в ньому з'являються нові спеціальності, які поступово витісняють старі. Але є професії, які потрібні завжди і скрізь, незалежно від того, що відбувається навколо. У нашому центрі величезний вибір спеціальностей. Наші викладачі кращі фахівці-практики в своєму напрямі, дбайливі, готові віддати вам свої знання, передати досвід в тому напрямі і по тій спеціальності, яку ви виберете для себе.

  Напрями навчання: - курси бухгалтера-економіста (головного бухгалтера); - курси секретаря-офіс-менеджера; - курси адміністратора (торгових залів, салонів, готелів); - курси менеджера з продажу, реклами і PR; - курси агента з туризму; - курси користувача ПК; - курси комп'ютерної графіки; - курси WEB-дизайну і комп'ютерної графіки; - курси ПК для бухгалтера (1С:Бухгалтерия); - курси перукаря широкого профілю; - курси косметолога - візажіста; - курси майстра по манікюру і педикюру; - курси комп'ютерного дизайну інтер'єру (3D Studio MAX+ArhiCAD); - курси дизайну ландшафту; - курси комп'ютерної графіки; - курси дизайну інтер'єру; - курси швидкодрукування.

  Тривалість курсу вивчення: Від 2 тижнів до 3 місяців.

  Вартість за семестр: Від 240 грн до 1200 грн за курс обучения

  Формат освіти: Одне заняття складає 2-4 академічних години в тиждень (залежно від курсу).

  Форма навчання: - ранкова; - денна; - вечірня.

  Тип документа, що видається після навчання: Державний диплом з наданням кваліфікації.

  Додаткова інформація: Наша основна мета - це допомогти Вам в складних сучасних умовах придбати необхідні знання, опанувати престижну спеціальність та знайти високооплачувану роботу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору