Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа дизайну

  Школа дизайну

  Поставити питання

  Телефон: (056) 786-14-73, 37-116-37

  Адреса сайту:www.design-s.dp.ua

  Місце навчання:м. Дніпропетровськ, вул. Леніна, 41, оф.311 (3 поверх);

  Мета школи - розвиток художньої культури і професійних навиків громадян в області дизайну. Завдання: - формування дизайнерського мислення; - придбання основ професійних знань і навиків у вибраній області дизайну; - професійна орієнтація школярів і їх підготовка до освоєння майбутньої професії; - надання професійної допомоги студентам заочникам і молодим фахівцям.

  Напрями навчання: - основи образотворчої грамоти; - дизайн інтер'єру; - дизайн меблів; - ландшафтний дизайн; - графічний дизайн; - дизайн костюма; - дизайнер-консультант меблевого салону; - комп'ютерна графіка; - фітодизайн та декорування інтер'єру; - курс «садівник».

  Форма навчання: - ранкові групи; - денні групи; - вечірні групи.

  Кількість осіб в групах: У групі займається 10-12 чоловік.

  Тип документа, що видається після навчання: По закінченню навчання на загальноосвітніх /короткострокових/ курсах видається "Довідка" з переліком дисциплін, які прослуховувались. По завершенню професійної підготовки і успішного захисту випускної роботи видається "Свідоцтво" про закінчення "Школи дизайну", в якому вказані дисципліни, що вивчаються, і якість їх засвоєння /оцінки/. У разі, коли випускна робота не захищена, видається "Академічна довідка" з переліком вивчених дисциплін і атестацією.

  Додаткова інформація: Викладацький склад школи - відомі фахівці в області дизайну архітектури і образотворчого мистецтва з великим досвідом педагогічної, практичної і творчої роботи - випускники художньої академії, Харківській академії дизайну і мистецтв, ПГАСА, члени союзів художників, дизайнерів і архітекторів України. Є практикуючими дизайнерами, архітекторами, художниками.


  Часто шукають

  ↑ Вгору