Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Багатопрофільний навчальний центр "Академія бізнес-професій"

  Багатопрофільний навчальний центр "Академія бізнес-професій"

  Поставити питання

  Телефон: (0512) 710-440, (095) 041-1570, (063) 601-3003, (096) 614-1074

  Контактна особа:менеджер

  Адреса сайту:www.acadbp.com.ua

  Місце навчання:м. Миколаїв, пр-т Леніна, 73, офіс 415 (зупинка "Радянська", готель "Україна")

  Академія бізнес-професій - це сучасний багатопрофільний навчальний центр, який дозволяє отримати освіту за найбільш затребуваними професіями. Наші переваги: - широкий вибір спеціальностей; - диференційований підхід і програми; - більше 50 професійно орієнтованих курсів різної тривалості; - найсучасніші ТСО; - заняття в міні-групах від 3-х до 5-ти осіб, є можливість індивідуального проходження курсу з практикою; - якісна методична база; - авторські навчальні програми, розроблені на основі практичного досвіду викладачів; - професійний педагогічний склад з викладачів-практиків; - навчання у зручний для вас час (є вибір серед груп денного, вечірнього навчання і груп вихідного дня); - поетапна оплата; - бонуси та знижки до 20%, допомога в подальшому працевлаштуванні; - по закінченні курсів видається свідоцтво або диплом в залежності від обраної спеціальності.

  Напрями навчання: бізнес-курси: - бухгалтерський і податковий облік; - 1С Бухгалтерія; - секретар-офіс-менеджер комп'ютерні курси: - користувач ПК; - системне адміністрування; - інтернет майстер-курси: - масаж; - перукар-універсал; - манікюр-педикюр; - нарощування нігтів; - арт-директор салону краси і багато інших напрямків

  Тривалість курсу вивчення: від 2 тижнів до 3 місяців

  Вартість за семестр: від 450 до 1400 грн

  Система знижок: до 20% залежно від курсу

  Формат освіти: курси, майстер-класи, семінари

  Форма навчання: ранкова, денна, вечірня форми навчання

  Кількість осіб в групах: індивідуальне та групове навчання

  Тип документа, що видається після навчання: свідоцтво встановленого зразка

  Додаткова інформація: Наша Академія існує вже більше 7 років. За цей час нами напрацьований серйозний практичний досвід в даному сегменті ринку. Це дозволяє центру швидко реагувати на мінливу ситуацію на ринку праці, що неможливо для ВНЗ та інших державних навчальних організацій. Не секрет, що затребуваність професій на ринку праці різна, тому часто вибір із стандартних пропозицій не задовольняє людей, охочих отримати якісну освіту. Мета будь-якого навчання - робота за фахом, тому так важливо, чи потрібні фахівці певного профілю сьогодні. Попит формує нашу пропозицію. Ми маємо можливість гнучко реагувати на ситуацію і пропонувати слухачам курси з найбільш затребуваними на ринку праці спеціальностями. Завдяки цьому більшість наших випускників працевлаштовується за обраною спеціальністю на хороші місця: якість і рівень знань, одержуваних у нашій Академії, надзвичайно високий, що давно оцінили роботодавці, що співпрацюють з нами. Процес навчання ми будуємо так, щоб ситуації, з якими стикається слухач курсів, були максимально наближені до реальних. Тобто ми даємо те, чого не дають звичайні ВНЗ: навчання на практиці, отримання тільки необхідних знань з обраної професії. Ще одним безумовним плюсом є відсутність вікового цензу, адже вчитися ніколи не пізно. Наші курси вибирають люди, що сформувалися, з точним розумінням цілей навчання. Не секрет, що багато з ВНЗ вступають вчитися "за компанію", "тому що батьки сказали" тощо. До нас же приходять люди, які чітко визначилися з тим, ким хочуть працювати, і не збираються просто відсиджувати лекції, а готові вбирати знання. І ми з радістю надаємо таку можливість!


  Часто шукають

  ↑ Вгору