Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчально-курсовий комбінат "Фіолент" ДП "Фіолентмехпласт"

  Навчально-курсовий комбінат "Фіолент" ДП "Фіолентмехпласт"

  Поставити питання

  Телефон: (065) 263-0988

  Контактна особа:Олександр

  Адреса сайту:ukk-fiolent.ucoz.ua

  Місце навчання:АР Крим, м. Сімферополь, вул. Глінки, 67

  УКК "Фіолент" забезпечує підготовку кваліфікованих робітників відповідного рівня кваліфікації, як правило, з числа випускників середньо освітніх навчальних закладів, а також підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації з числа незайнятого населення та осіб, які направляються на навчання центром зайнятості. Головним завданням УКК "Фіолент" є забезпечення прав громадян України на професійне навчання, що відповідає їхнім інтересам і стану здоров'я з метою задоволення потреб економіки у кваліфікованих і конкурентоспроможних на ринку праці робітників.

  Напрями навчання: - курси водіїв-навантажувачів, машиністів кранів, лебідок; - курси водопровідників і трубопровідників; - курси ковалів ручного кування і пресів; - курси наладчиків верстатів; - курси механіків і монтажників; - курси зварників і газорізальників; - курси малярів; - курси нанесення покриттів на метали.

  Тривалість курсу вивчення: 1,5 - 5 місяців

  Вартість за семестр: від 350 до 1200 грн

  Система знижок: 5-10 %

  Формат освіти: курси

  Форма навчання: денна

  Кількість осіб в групах: від 1 до 20 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: посвідчення

  Додаткова інформація: Матеріально-технічне оснащення навчального процесу відповідає вимогам навчальних планів і програм, що входять в нього предметів і дозволяє виконувати вимоги кваліфікаційних характеристик.


  Часто шукають

  ↑ Вгору