Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Фотошкола "Censored"

  Фотошкола "Censored"

  Поставити питання

  Телефон: (050) 324-3150, (050) 496-7977

  Контактна особа:Ірина

  Адреса сайту:www.censoredstudio.com

  Місце навчання:м. Сімферополь, вул. Балаклавська, 41

  Програма фотокурсів орієнтована на тих, хто хоче оволодіти навичками і знаннями в технічному та естетичному аспектах фотомайстерності. Ви отримаєте всі необхідні знання в ході теоретичних занять і зможете відразу ж підкріпити їх під час практики. В першу чергу мета цього курсу допомогти початківцям фотографам максимально розумно підійти до формування просунутих навичок і до прояснення професійних інтересів. Ми проти штампів, ми не збираємося обмежувати, а хочемо, щоб наші учні стали достатньо обізнаними і чітко розуміли, як реалізувати свої ідеї. Ми завжди відкриті для діалогу і з радістю допомагаємо нашим учням, коли вони звертаються до нас за порадою. У нашій школі ви отримаєте можливість практикуватися зі студійним обладнанням преміум-класу. У новому навчальному році фотошкола "Censored" підготувала для вас наступні курси з фотографії: - Базовий курс. Базовий не означає початковий. Програма курсу включає різні жанри - Експрес-курс по ретуші. - Експрес-курс по стробізму (зйомка з легкими "накамерними" спалахами).

  Напрями навчання: - курси фотографів (технічні та художні аспекти фотографії, студійна фотозйомка, обробка зображень, продюсування зйомки і т.д.)

  Тривалість курсу вивчення: від 2х і до 9и тижнів

  Вартість за семестр: 1200 грн ­- 4000 грн

  Система знижок: - знижки надаються студентам та школярам в літній час; в рамках акцій надається знижка учням, які приходять в парі.

  Формат освіти: - два лекційних та одне практичне заняття в тиждень практичні заняття проходять у формі воркшопів за участю професійних моделей

  Форма навчання: - вечірня форма навчання; - надалі планується набір в денні групи і групи вихідного дня

  Кількість осіб в групах: до 8 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: свідоцтво про прослуханий курс

  Додаткова інформація: Викладає Юрій Дручинін, фотограф, артдиректор студії дизайну. Протягом п'яти років працював у Москві, знімав для великих російських компаній і ряду інтер'єрних видань. Спеціалізується на студійній зйомці в жанрах beauty і fashion, а також на зйомці інтер'єрів.


  Часто шукають

  ↑ Вгору