UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчально-методичний центр "1С-ТЕЛЛУР"

Навчально-методичний центр "1С-ТЕЛЛУР"

Поставити питання

Телефон: (057) 763-2271

Факс:(057) 763-2271

Контактна особа:Оксана Абрамова

Адреса сайту:www.tellur.com.ua

Місце навчання:м. Харків, пр-т Леніна, 27б (Бізнес-центр "Капіталіст", навпроти готелю "Мир", 3 поверх)

Основними завданнями УМЦ "1С-ТЕЛЛУР" є: - навчання всіх категорій слухачів (користувачів, поглиблювачів, програмістів, управлінців) використанню, адаптації та впровадженню будь-яких програмних продуктів "1С" та їх поєднань; - створення навчальних курсів і програм курсів, розробка і супровід методичних матеріалів; - підтримка проектних впроваджень; - сертифікація користувачів на кваліфікаційний рівень "1С: Професіонал"; - атестація фахівців на кваліфікаційний рівень "1С: Спеціаліст" і "1С: Фахівець-Консультант"; - підготовка та атестація викладачів українських Центрів Сертифікованого Навчання.

Напрями навчання: - інформатика; - бухгалтерія; - бюджетний облік; - торгівля; - кадровий облік і заробітна плата; - виробництво; - управління підприємством; - комплексні завдання

Тривалість курсу вивчення: 40 академічних годин

Вартість за семестр: 600-1680 грн

Формат освіти: курси

Форма навчання: денна та вечірня форми навчання

Кількість осіб в групах: від 5 до 15 осіб

Тип документа, що видається після навчання: іменне свідоцтво фірми "1С"

Додаткова інформація: Навчально-методичний центр "1С-ТЕЛЛУР" створений в 2004 році, на базі Авторизованого Навчального Центру фірми "1С", що функціонував з 2000 року. НМЦ "1С-ТЕЛЛУР" володіє наступними статусами: - НЦ "1С" - Навчальний центр фірми "1С" в Україні - розробка методичного забезпечення програмних продуктів "1С" для України, підготовка та атестація фахівців партнерських фірм-франчайзі і викладачів ЦСН; - ЦСН - Центр Сертифікованого Навчання - навчання користувачів роботі, адаптації та впровадження програмних продуктів "1С" на базі сертифікованих курсів по "1С: Підприємство 8"; - АНЦ - Авторизований Навчальний Центр - навчання користувачів роботі, адаптації та впровадженню програмних продуктів "1С" на платформі "1С: Підприємство 7.7" і супутнє навчання: основи інформатики, основи предметних областей; - АЦС - Авторизований Центр Сертифікації - сертифікація користувачів на кваліфікаційний рівень "1С: Професіонал". У НМЦ працює злагоджений колектив високопрофесійних фахівців. Всі викладачі і методисти НМЦ володіють великим, часто унікальним, досвідом. Загальна кількість різних сертифікатів і індивідуальних статусів фірми "1С" (1С: Професіонал, 1С: Спеціаліст, 1С: Викладач, 1С: Екзаменатор), які підтверджують професійну компетенцію співробітників УМЦ, перевалило за сотню. За час діяльності НМЦ було проведено понад півтори тисячі навчальних та інших заходів, навчання пройшло більше шести тисяч чоловік, багато з яких зверталися повторно. Останні кілька років особлива увага приділялася роботі з корпоративними замовниками. Було проведено навчання великої кількості корпоративних груп для декількох десятків великих і середніх підприємств. У рамках однієї з програм навчання пройшло більше 600 співробітників одного з найбільших підприємств України. Навчально-методичний центр має у своєму розпорядженні три спеціалізовані комп'ютерні класи на 50 робочих місць. Кожне робоче місце обладнане меблями і сучасним персональним комп'ютером, підключеним до локальної обчислювальної мережі. Кожен клас забезпечений проектором і кондиціонерами, в холі обладнаний стаціонарний пункт для проведення кава-брейків.


Часто шукають

↑ Вгору