Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Науково-освітній центр "ПРЕСТИЖ"

  Науково-освітній центр "ПРЕСТИЖ"

  Поставити питання

  Телефон: (0472) 455-036

  Адреса сайту:www.prestige.pochta.ru

  Місце навчання:м. Черкаси, вул. Смілянська, 46, оф. 204

  Науково-освітній центр «Престиж» проводить активну роботу по ознайомленню студентів та громадян регіону з нинішнім становищем ринку праці, визначення спеціальностей на які є найвищий попит, надання інформації про заклади освіти що готують фахівців з різних спеціальностей, а також інші види комплексного консультування.

  Напрями навчання: - користувач ПК; - WEB-дизайн; - INTERNET; - оператор відео та аудіо монтажу; - архітектурний дизайн на ПК; - дизайнер комп’ютерної графіки та верстки; - системний адміністратор; - спеціаліст інформаційних технологій - комп’ютерний дизайн та оформлення інтер’єру; - 3D Проектування; - Інтернет технології; - швидкодрукування; - бухгалтерський облік та оподаткування; - головний бухгалтер; - 1С Підприємство 7.7; - менеджер з продажу; - менеджер з персоналу; - секретар-офіс-менеджер; - секретар-референт; - іноземні мови; - косметологія; - стилістика. Візаж; - перукар-стиліст; - модельєр-дизайнер сучасного одягу; - майстер манікюру; - курси крою та шиття; - масаж. Су-джок; - бармен-офіціант; - психологія вдалих продаж; - психотерапія. Психокорекція.

  Тип документа, що видається після навчання: Сертифікат

  Додаткова інформація: У науково-освітньому центрі «Престиж» панує кредо, що освіта 21 століття – це освіта для людини, стрижень якої – інтелектуальна домінанта, формування особистості, здатної до самоосвіти та саморозвитку, яка вміє аналітично та критично мислити, опрацьовувати різноманітну інформацію та використовувати набуті знання і вміння для творчого розв’язання проблем, прагне змінити на краще своє життя шляхом побудови вдалої кар’єри.


  Часто шукають

  ↑ Вгору