Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр "Магістр"

Навчальний центр "Магістр"

Телефон: (096) 702 -9577

Адреса сайту: ucm.net.ua

Місце навчання: м. Київ, вул. Солом'янська, 5

Київський навчальний центр "Магістр" - один з провідних навчальних закладів в сфері додаткової освіти та підвищення кваліфікації фахівців у сфері бухгалтерського обліку, комп'ютерних технологій, економічних дисциплін, менеджменту. Завданням навчального центру є надати практичні і ефективні знання учням, які пройшли у нас навчання. Навчальний центр "Магістр" - це дружний колектив викладачів - практиків з великим досвідом роботи. Заняття проводяться в затишних класах на сучасному обладнанні. Навчання в УЦ "Магістр" - це індивідуальний підхід до кожного учня, велика кількість практичної роботи, що дозволяє швидко і легко засвоїти професійні знання в обраному напрямку.

Напрями навчання:

бухгалтерія та 1С: - курси бухгалтерів; - курси бухгалтерського обліку 1 С Бухгалтерія 8.2; - курси головного бухгалтера (фінансова та податкова звітність); - курси програма 1С: 8.2; - курси бухгалтерії для СПД; - курси адміністрування і програмування 1С комп'ютерні курси: - курси користувача ПК; - курси Excel; - курси Access; школа веб-технологій: - курси WEB-дизайну; - курси WEB-програмування; - курси інтернет-маркетингу (SEO-оптимізація) інші професійні курси: - курси психології (практична психологія); - курси менеджменту; - курси фінансового аналізу, менеджмент; - курси зовнішньоекономічної діяльності; - курси НR-менеджменту

Тривалість курсу вивчення:

від 1 дня до 3,5 місяців

Вартість за семестр:

300-3000 грн

Система знижок:

до 20%

Формат освіти:

курси, тренінги, майстер класи

Форма навчання:

ранкова, денна, вечірня, групи вихідного дня

Кількість осіб в групах:

від 3 до 10 осіб

Тип документа, що видається після навчання:

сертифікат навчального центру

Додаткова інформація:

Перевагою наших курсів: - міні-групи до 6 чоловік; - високий рівень професіоналізму від викладачів-практиків; - індивідуальний підхід до кожного; - авторські методичні матеріали; - комфортні умови та доступні ціни; - система знижок.

↑ Вгору