UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Репетитор-Центр "Альта"

Репетитор-Центр "Альта"

Поставити питання

Телефон: (06153) 704-63

Адреса сайту:www.tc-alta.narod.ru

Місце навчання:Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Чубаря, 48

РЦ Альта - невелике приватне підприємство, що розташоване в Бердянську і займається індивідуальним навчанням. Підприємство засноване в кінці 1998 року. РЦ Альта пропонує своїм клієнтам "дійсно" індивідуальний підхід, оскільки навчання проводиться за окремим комп'ютером, в окремому приміщенні і з окремим викладачем. За бажанням клієнтів можуть бути створені міні-групи (2-3 людини), як правило, це проводиться з метою зменшення вартості учбової програми. Вік клієнтів може бути від молодшого шкільного віку до пенсійного.

Напрями навчання: - використання операційних систем сімейства MS Windows; - адміністрування операційних систем сімейства MS Windows; - використання пакету програм MS Office; - ефективне використання мережі Internet; - обробка графіки; - програмування; - бухгалтерський облік і автоматизація бухгалтерського, складського обліку; - web-дизайн.

Форма навчання: - індивідуально; - міні-групи.

Кількість осіб в групах: У групі 2-3 людини.

Додаткова інформація: Засновник і провідний викладач - Лазарев Віктор Олегович - дипломований педагог-фахівець, що має бухгалтерське і правове додаткові освіти, а також міжнародні сертифікати.


Часто шукають

↑ Вгору