Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Майстер-класи турецького та китайського масажу

  Майстер-класи турецького та китайського масажу

  Поставити питання

  Телефон: (095) 172-7272, (062) 382-9921

  Факс:(062) 382-9921

  Місце навчання:м. Донецьк, пр-т Ілліча, 82

  Вперше в Донецьку проводиться унікальний майстер-клас від турецького тренера-терапіста з багаторічним досвідом роботи в Spa 5 *. Айхан Нуман - випускник Національного університету Газі. Масажист, дипломований міністерством спорту Туреччини. Майстер-клас включає в себе наступні види масажу: - класичний; - лімфо-дренажний; - анти-целюлітний; - теорія та практика турецького пілінгу і пінного масажу в хамамі. Лі Шойкуй - випускник Пекінського Інституту Китайської народної медицини. Потомствений лікар в області масажу і акупунктури володіє фамільними секретними методиками імператорського масажного двору з 1828 р.. Майстер-клас включає в себе теоретичні та практичні уроки, з яких Ви дізнаєтесь: - основи здоров'я в розумінні китайської народної медицини; - основні причини захворювань, їх лікування та профілактика; - 8 основних методик і технік китайського масажу; - основи акупунктури, біологічно активні точки і енергетичні канали, техніки акупунктури. Ми запрошуємо Вас освоїти головні методики китайського масажу, основною особливістю якого є вплив на внутрішні органи шляхом впливу на біологічно активні точки нашого тіла. В кінці навчання проводиться підведення підсумків - атестація кожного учасника.

  Напрями навчання: - турецький масаж; - китайський масаж

  Тривалість курсу вивчення: З дня по 8 годин

  Вартість за семестр: - 2700 грн (турецький масаж); - 2700 грн (китайський масаж), при оплаті до 1 вересня 2500 грн

  Формат освіти: майстер-класи

  Кількість осіб в групах: 10 людей

  Тип документа, що видається після навчання: після майстер-класу видається сертифікат про проходження теоретичного та практичного курсу масажу

  Додаткова інформація: Ми запрошуємо всіх бажаючих на майстер-клас, де ви освоїте не тільки теорію вищеперелічених напрямів масажу, але й придбаєте навички практичного досвіду.


  Часто шукають

  ↑ Вгору