Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа сучасної флористики "Asant Studio"

  Школа сучасної флористики "Asant Studio"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 232-8702, (063) 156-7717

  Контактна особа:Анастасія

  Адреса сайту:www.asantstudio.com.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. Ярославська, 31, оф. 4

  Школа флористики в Києві "ASANT STUDIO" розробила новітні курси флористики у відповідності до вимог міжнародних стандартів. Провідні фахівці - викладачі нашої школи володіють величезним досвідом, тому що пройшли навчання у кращих українських і європейських майстрів. Наші курси надають унікальну можливість долучитись до чарівного світу флористики, оволодіти азами дизайнерського мистецтва, отримати захоплюючу професію флориста. Унікальний флористичний курс Школи сучасної флористики "ASANT STUDIO" базується на принципах класичної європейської школи дизайну і флористики. Під класикою європейської школи мається на увазі найвищий рівень майстерності. Школа флористики "ASANT STUDIO" допомагає всім бажаючим досягти високого рівня в навчанні і дає необхідний досвід на практиці. Пройшовши курси флористики в Києві, Ви в повній мірі навчитеся сприймати квіти в просторі, як найважливіший акцент. Пізнаєте роль форми, кольору, фактури і запаху. Адже справжній флорист для створення своїх унікальних композицій повинен володіти всіма необхідними знаннями ботаніки, архітектури, відчувати стиль і мати інтуїцію у створенні своєї композиції. Тільки отримавши ці знання можна приступати до отримання технічних навичок. Ми не просто даємо необхідний обсяг знань і навичок, готуючи висококласних фахівців, - ми готуємо лідерів, майстрів - флористів високого рівня.

  Напрями навчання: - основи флористичного майстерності; - весільна флористика (флорист-оформлювач); - ботанічна флористика

  Тривалість курсу вивчення: від 18 до 36 академ. годин

  Вартість за семестр: 1500 - 2500 грн

  Формат освіти: курсове навчання, майстер-класи

  Форма навчання: денна форма навчання

  Кількість осіб в групах: до 6 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: свідоцтво

  Додаткова інформація: Для початківців ми пропонуємо наші курси "Основи флористичної майстерності", для того щоб дати Вам тверду основу в розумінні флористики як мистецтва. Не переживайте, якщо Ви ніколи не мали можливість займатися флористикою раніше. В нашій школі навчання відбувається в дружній і приємній атмосфері. Флорист-оформлювач - це вища ступінь, яка охоплює всі навички флористики. Ви повинні вміти бачити концепцію з найменших деталей до масштабності всього оформлення, розуміти і враховувати всі побажання замовника. На наших семінарах по курсу Флорист-оформлювач ми навчимо Вас оформлювальній майстерності. Якщо у Вас вже є якийсь досвід роботи з квітами, або Ви закінчили курси з флористики, але боїтеся влаштовуватися на роботу через брак досвіду, значить, Вам підійдуть наші навчальні семінари, що охоплюють усі аспекти останніх тенденцій і методів комерційної флористики. Ми зробимо все від нас залежне, щоб задовольнити Ваші потреби в навчанні, підвищити Вашу впевненість у собі допоможемо Вам рости у Вашій кар'єрі.


  Часто шукають

  ↑ Вгору