UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Академія Сучасних Комунікацій

Академія Сучасних Комунікацій

Поставити питання

Телефон: (0512) 718-768

Контактна особа:Дмитро Старков

Адреса сайту:askademia.com.ua

Місце навчання:м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 81/15

"Академія Сучасних Комунікацій" - освітній центр в місті Миколаєві, який ставить своїм завданням давати молоді найсучасніші й популярні знання в сфері цифрових технологій. Програми ВНЗ занадто громіздкі і архаїчні, для того щоб встигати за швидко змінними технологіями, а більшість комп'ютерних курсів являють собою "курси комп'ютерної грамотності", і не претендують на те, щоб давати сучасні професійні знання. Наші навчальні програми ми створювали разом з практикуючими фахівцями IT галузі в Миколаєві. Це гарантія того, що складена програма забезпечує студентів саме тими знаннями, які затребувані на ринку праці саме зараз. Навчання в академії поєднує майстер-класи від провідних фахівців галузі з вирішенням конкретних завдань. В основі кожного курсу лежить максимальна залученість і практична робота, кожна група пробує застосовувати отримані знання максимально ефективно на практиці.

Напрями навчання: - веб-дизайн; - програмування; - інтернет-маркетинг

Тривалість курсу вивчення: від 2-денних інтенсивів до 2-3 місячних курсів

Вартість за семестр: від 80 до 100 грн/година

Система знижок: - приводь друга - отримаєте 5% знижки кожному; - знижки для випускників курсів - 10%; - знижки для студентів ВНЗ - 20%

Формат освіти: курси, інтенсиви, майстер-класи

Форма навчання: вечірня, ранкова, денна форми навчання

Кількість осіб в групах: від 3 до 6 осіб

Тип документа, що видається після навчання: сертифікат або сертифікат з відзнакою

Додаткова інформація: У процесі навчання всі студенти працюють над реальними проектами, і до кінця курсу у кожного з них вже є не тільки знання, але й реальне портфоліо, яке в значній мірі полегшує пошук роботи.


Часто шукають

↑ Вгору