Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр "Контакт"

  Навчальний центр "Контакт"

  Поставити питання

  Телефон: (0462) 611-312, (066) 680-4077, (063) 432-9858

  Контактна особа:Наталія

  Адреса сайту:courses.ucoz.ua

  Місце навчання:м. Чернігів, пр-т Миру, 53, офіс 420а

  Приватне підприємство "Центр з навчання та працевлаштування" засновано в 1998 році в м. Чернігові. З моменту заснування Центру основною діяльністю є навчально-консультаційні послуги, зосереджені на організації короткострокових навчальних курсів для широких верств населення. Доступні умови навчання на курсах по затребуваним тематикам і кваліфікований персонал дозволили протягом короткого часу збільшити число слухачів від двох до ста на місяць, і це число постійно зростає. Протягом цих років компанія співпрацює тільки з перевіреними і кваліфікованими викладачами. На даний момент ми пропонуємо більше 50 видів короткострокових курсів з 8 напрямів.

  Напрями навчання: комп'ютерне навчання: - курси "Оператор ПК"; - курси "WEB-дизайнер"; - курси "Cоrel Draw"; - курси "Photoshop"; - курси "Illustrator"; - курси "3D Studio MAX"; - курси "AutoCAD"; - курси "Archicad"; - курси "Дизайн меблів - PRO100"; - курси Outlook 2007; - курси "HTML"; - курси "CSS"; - курси "Flash" бухгалтерія: - курси "Бухгалтер + 1С"; - курси "Офіс менеджер + 1С" 1: С: - курси "1С: Бухгалтерія 7.7, 8.2"; дизайнерські курси: - курси "Дизайнер інтер'єру та ландшафту"; - комп'ютерний дизайн інтер'єру (3D Studio MAX; AutoCAD, Archicad); - курс "Основи ретуші" (Photoshop, LightRoom) академія краси: - курси "Майстер з манікюру та художнього оформлення нігтів"; - курси "Майстер педикюру"; - курси "Нарощування нігтів гелем"; - курси "Дизайн нігтів"; - курси по покриттю нігтів гель-лаком; - курси "Нарощування вій"; - курси "Перукар - універсал", "Перукар - колорист"; - курси масажу; - курси візажиста; - курси воскової депіляції і шугаринга; - курси плетіння косичок, плетіння афрокосічек, ботокс для волосся, кератіновие випрямлення волосся, нарощування волосся, весільні та вечірні зачіски; - курс "Біозавивка вій" професійні курси: - курси "Продавець - касир"; - курси касирів; - курси фотографів і фотографії; - курси "швачка-закрійник"

  Тривалість курсу вивчення: в залежності від спеціальності

  Вартість за семестр: від 100 грн

  Система знижок: є знижки (постійно міняються)

  Формат освіти: курсове навчання

  Форма навчання: ранковий, денний і вечірній час

  Кількість осіб в групах: групове і індивідуальне навчання

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: Вже сьогодні можна з упевненістю стверджувати про спроможність Центру на навчально-консультаційному ринку. За час своєї діяльності в компанії налагоджені всі ключові для такого виду діяльності бізнес-процеси. Серед основних варто відзначити: - розроблена маркетингова стратегія розвитку компанії; - регулярно розширюється наш перелік послуг; - розроблена і успішно впроваджується модель залучення, підготовки та підвищення кваліфікації своїх співробітників; - налагоджена система гнучкої адаптації змісту навчальних курсів до мінливих потреб ринку; - більш успішному освоєнню матеріалів курсів сприяє спеціально розроблений тематичний і методичний роздатковий матеріал; - у міру необхідності організовується оплачувана нашими слухачами практика на діючих підприємствах м. Чернігова і т.д.. Ми намагаємося врахувати всі побажання наших клієнтів! Курси проводяться у двох формах - груповій та індивідуальній; в ранковий, денний і вечірній час. Після закінчення навчання видається сертифікат.


  Часто шукають

  ↑ Вгору