Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр "Еліз-Консалтинг"

Навчальний центр "Еліз-Консалтинг"

Телефон: (061) 220-0973, 701-9241, (050) 341-5505, (063) 235-5454, (097) 623-7373

Факс: (061) 220-0973

Контактна особа: Анна Вікторівна

Адреса сайту: eliz-konsalting.ucoz.ua

Місце навчання: м. Запоріжжя, пр-т Леніна, 151а, офіс 54, 56

Написати листа учбовому закладу

Навчальний центр "Еліз-Консалтинг" успішно працює в сфері рекрутингових і консалтингових послуг з 2000 року. Уже 16 років ми ефективно надаємо консалтингові послуги: - більше 20-ти видів курсів підвищення кваліфікації; - маркетингові дослідження; - консультування; - розробка організаційної структури компанії; - програма реорганізації підприємства; - створення посадових інструкцій та структури підприємства; - аналіз стилів управління та розробка перспективних схем стимулювання персоналу і багато іншого. Навчальний центр кадрово-консалтингової компанії "Еліз-Консалтинг" має хорошу репутацію, про що свідчать листи подяки від слухачів курсів.

Напрями навчання:

- користувач комп'ютера; - секретар-бухгалтер; - бухгалтер-матеріаліст; - бухгалтер-касир; - курси підвищення кваліфікації бухгалтера; - ПК: 1С бухгалтерія; - менеджер по підбору персоналу; - основи логістики і складського обліку; - менеджер з продажу; - торговий представник; - супервайзер; - "Компас - 3D"; - "Archicad, Avtocad"; - "Кошторисна справа + АВК - 5" и т.д.; - бухгалтерські курси для бюджетних організацій

Тривалість курсу вивчення:

від 2-х тижнів до 3-х місяців

Вартість за семестр:

від 900 грн до 3000 грн

Система знижок:

5% - 10% з Parta.ua, Jobs.ua (залежно від курсу)

Формат освіти:

індивідуальне та групове курсове навчання

Форма навчання:

різні форми навчання зручні для слухача

Кількість осіб в групах:

від 2-х до 5-ти осіб в групі

Тип документа, що видається після навчання:

свідоцтво про закінчення курсу

Додаткова інформація:

Заняття проходять в окремому кабінеті, обладнаному персональними комп'ютерами та іншою оргтехнікою. Програма занять специфічна за змістом і методикою викладання, в ній гармонійно поєднуються теорія та практика, кожна тема закріплюється практичними заняттями та самостійною роботою. У процесі навчання слухач курсів отримує методичний посібник в електронному та паперовому варіантах. Курси "Бухгалтерські курси для бюджетних організацій". Програма складена за попитом ринку праці. Включає в себе: - бюджет. класифікація, первичн. бух. облік, план рахунків, облік запасів, ТМЦ, ОЗ; - облік розрахунків по з/пл, касова документація та операції з іноземною валютою, позабалансові рахунки, юридич. і фінанс. зобов'язання, кредит. і дебіт. заборгованість, всі види звітності і т.д. Гнучкі графіки занять, підкріплення отриманої теорії на практичних уроках, кваліфіковані викладачі.

↑ Вгору