Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа маркетингу "Be First"

  Школа маркетингу "Be First"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 590-5186, (044) 590-5187, (095) 270-3177

  Контактна особа:Ірина (адміністратор)

  Адреса сайту:befirst.com.ua

  Місце навчання:м.Київ, вул. Верхній Вал, 4б (БЦ "RIO", 2 парадний)

  "Be First" Marketing School - Школа Маркетингу, основним напрямком якої є організація конференцій, модульних комплексних програм з маркетингу, семінарів, тренінгів та майстер-класів від провідних професіоналів України, Росії та Європи. Наші переваги: - ретельно складена програма навчання; - якісний підбір спікерів і лекторів; - інтерактивні завдання і практичні кейси.

  Напрями навчання: - курси маркетолога; - курси PR

  Тривалість курсу вивчення: 2.5 - 3 місяці

  Вартість за семестр: 4000 - 8400 грн

  Система знижок: - 5% - при реєстрації 2 учасників; - 10% - при реєстрації від 3 до 5 учасників; - 15% - при реєстрації від 5 до 10 учасників

  Формат освіти: модульні комплексні програми, конференції, семінари, тренінги та майстер-класи, вебінари

  Форма навчання: вечірня та денна форми навчання

  Кількість осіб в групах: - модульні програми: 20 - 25 осіб; - конференції - 400 - 1500 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: Компанія "BeFirst" близько 3-х років на ринку, за цей час було створено 5 модульних практичних програм по навчанню маркетингу та pr, випускниками школи стали понад 900 студентів, з яких більше 220 осіб піднялися по кар'єрних сходах. Зараз в Школі на постійній основі щомісяця навчається більше 150 чоловік. Для всієї нашої команди дуже важливі результати, яких домагаються студенти після закінчення навчання в Школі. Саме тому ми провели дослідження, яке показало, що майже в 2 рази зросли доходи студентів, які навчалися у нас рік тому. Крім цього, понад 45% випускників виросли по кар'єрних сходах в маркетингу і PR, а 10% відкрили власний бізнес. Основні відгуки, які ми чуємо від випускників після закінчення такі: "з'явилася впевненість у власних силах", "покращилися показники роботи", "утворилося коло знайомств, корисних в кар'єрі".


  Часто шукають

  ↑ Вгору