Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Тренінг центр Вікторії Буник

  Тренінг центр Вікторії Буник

  Поставити питання

  Телефон: (050) 640-6283, (096) 954-1867

  Контактна особа:Вікторія

  Адреса сайту:www.treningiv.net

  Місце навчання:м. Львів, пр-т Чорновола, 63

  Центр Вікторії Буник - це тренінг і консалтинг центр, що спеціалізується на навчанні, до робочої підготовки надання консультаційних послуг і зовнішньому обслуговуванні (аутсорсингу) компаній в сферах: - HORECA (готелі, ресторани, кафе); - туризму; - сфера послуг (магазини, салони краси і т.д.); - сфері продажів послуг за допомогою сервісу. Своєю діяльністю ми активно займаємося вдосконаленням сервісу в готелях, ресторанах, магазинах, салонах краси, тур фірмах. Ми повністю покрили ті сфери, де іноземний турист може зіткнутися з такою тонкою річчю, як "гостинність", де він цілком може відчути "Українська гостинність". На жаль, як показує досвід, і наші неодноразові перевірки гостинності в цих сферах, ми далекі від висококласної гостинності. Україна - велика країна, з багатою культурою та історією, смачною і різноплановою кухнею, що викликає щирий інтерес у безлічі туристів з різних країн! Ми просто зобов'язані бути всесвітньо відомими своєю гостинністю і бездоганним обслуговуванням! Послуги центру: - навчання персоналу готелів, ресторанів і кафе; - навчання продавців, продавців-консультантів; - навчання персоналу салонів краси; - навчання менеджерів з туризму; - написання внутрішніх стандартів; - розробка та написання корпоративної культури; - підбір та оцінка персоналу; - побудова відділу навчання; - проведення "Таємного Клієнта"; - організація та проведення ворк-шопів (навчання + відпочинок + командна згуртованість); - курси для дорослих (підготовка до роботи), допомагаємо в працевлаштуванні.

  Напрями навчання: - курс "Організація служби "хаускіпінг" (для керівників)"; - курс "Відкриття власного туристичного бізнесу. Стандартизація роботи. Маркетинг. Продажі. Персонал"; - курс "Організація (відкриття) готелю. Стандартизація роботи всіх підрозділів, продажі, маркетинг, персонал, сервіс"; - курс "Організація (відкриття) готельно-ресторанного комплексу. Стандартизація роботи всіх підрозділів, маркетинг, продажі, персонал, сервіс"; - курс "Начальник служби прийому та розміщення. Стандартизація. Продажі. Сервіс. Персонал"; - курс "Менеджер по туризму"; - курс "Адміністратор готелю, портьє"; - курс "Адміністратор ресторану. Стандартизація. Продажі. Маркетинг. Персонал. Сервіс"; - курс "Адміністратор готелю (guest relations): психологія роботи з гостем, або як продавати ненав'язливо"; - курс "Підготовка офіціанта для роботи закордоном"; - курс "Офіціант: психологія роботи з гостем, як продавати активно, але ненав'язливо"; - курс "Підвищення продажів за допомогою сервісу в ювелірних магазинах"; - курс "Підвищення продажів за допомогою сервісу в магазинах"; - курс "Систематичне підвищення продажів за допомогою сервісу"; - курс "Збільшення продажів у медичному центрі"; - курс "Збільшення продажів у салоні краси"; - курс "Організація ціннісного навчання персоналу"; - курс "Успішний рекрутинг. Цілісний підхід до ефективного підбору персоналу"; - курс "HR-менеджер або як стати успішним менеджером з персоналу"; - курс "Організація HR-відділу"

  Тривалість курсу вивчення: 1 - 2 місяці

  Вартість за семестр: в залежності від курсу

  Система знижок: + 5% знижки за кожного друга

  Формат освіти: курси, тренінги, лекції, семінари, майстер-класи

  Форма навчання: за домовленістю: - ранкові, денні, вечірні групи; - групи вихідного дня

  Кількість осіб в групах: від 3 до 7 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: Чому саме ми? Кращі інвестиції - це інвестиції в свій розвиток і розвиток свого персоналу    Чому у нас коштує вчитися? 1) Наші курси та тренінги веде справжній сертифікований бізнес-тренер. Всі курси та тренінги веде дипломований викладач, бізнес-тренер, спеціаліст-практик у туристичній, готельній, HR сферах і продажах. З резюме викладача ви можете ознайомитися у нас на сайті. 2) Пост-курсове, піст - тренінгове супровід. Усім нашим студентам ми надаємо безкоштовне, довгострокове, пост курсове супровід, тобто навіть після закінчення курсів наші студенти мають можливість дзвонити викладачеві і задавати питання, радитися або вирішувати якісь проблеми. 3) Безкоштовні консультації по телефону. Консультаційні послуги справжнього фахівця - дуже дорогі, але не у нас. Всі наші студенти мають право дзвонити викладачеві і отримувати безкоштовні консультації по телефону в межах теми пройдених курсів. 4) Знижка на інші курси та тренінги фірми. Ми пропонуємо знижку в розмірі 5% на всі інші наші програми, курси, тренінги та послуги. 5) Ви будете мати можливість відвідати безкоштовні наші тренінги. Фішкою нашого центру є безпрецедентна акція. Суть акції в тому, що кожен студент, що пройшов будь-який тренінг чи курс має право відвідати у нас ще 1 тренінг - безкоштовно. 6) Ми знаходимося в центрі міста. Наш офіс знаходиться в центрі міста на пр-т Чорновола, 63/305, дуже зручний під'їзд до офісу. Офіс у нас затишний. Приємну атмосферу - гарантуємо. 7) Наші курси якісні та сучасні. Всі курси та тренінги у нас проходять з використанням максимальної візуалізації, для кращого сприйняття і для повного розуміння за допомогою презентацій. 8) Після закінчення курсів або тренінгів Ви отримуєте сертифікат. 9) Групи невеликі - індивідуальний підхід. Групи формуються маленькі для того, щоб максимально приділити кожному студенту максимум часу. 10) Ми 100% практики. І цю практику передамо Вам. 11) Ціна за все наші курси поставлена так, щоб, після закінчення курсу, Ви змогли вже за місяць роботи в даній сфері, відбити їх вартість. 12) Тренінг Центр Вікторії Буник співпрацює з багатьма готелями, ресторанами, туристичними фірмами, а також з іншими підприємствами, яким необхідні кваліфіковані працівники. 13) Ми проводимо перекваліфікацію співробітників. Якщо ви зрозуміли, що та сфера в якій ви працюєте не приносить вам задоволення і бачите себе в іншій сфері, не впадайте у відчай, ми допоможемо вам перекваліфікуватися в іншу більш відповідну сферу. 14) Ми проводимо до робочі курси. Для корпоративних клієнтів ми можемо підготувати персонал ще перед призначенням на посаду.


  Часто шукають

  ↑ Вгору