Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Педагогічна академія фітнесу "Wellness and Relax"

  Педагогічна академія фітнесу "Wellness and Relax"

  Поставити питання

  Телефон: (050) 623-7801

  Контактна особа:Віолетта

  Адреса сайту:fitness.donetsk.ua

  Місце навчання:м. Донецьк, вул. Артема 43, оф. 317

  Педагогічна академія фітнесу Wellness & Relax займається освітньою діяльністю, підготовкою та підвищенням кваліфікації професіоналів в області фітнеса, здійснюючи навчання з широкого спектру дисциплін. Педагогічна академія фітнесу Wellness & Relax була заснована в 2008 році. Менш ніж за 5 років академія досягла величезних успіхів: - була сформована ціла науково-методична база, здатна до постійного оновлення та модернізації; - розроблено систему підготовки та підвищення кваліфікації фахівців (курси фітнес інструкторів, сертифікація інструкторів); - створено концепцію і збудована політика компанії; - підібрана унікальна команда справжніх ентузіастів своєї справи, здатних захопити й заразити своєю енергетикою всіх тих, хто вирішив придбати нову професію, пов'язану зі світом фітнесу.

  Напрями навчання: - курси інструктора з аеробіки (флекс, стретч); - курси інструктора з аеробіки (Belly Dance); - курси інструктора дитячого фітнесу; - курси інструктора з йоги; - інструктор - "оздоровчий фітнес"; - основи анатомії та фізіології человеской; - курси інструктора з аеробіки (Strip Dance); - інструктор - "функціональний тренінгфітбол" (FitBall); - інструктор аеробіки (pilates, пілатес)

  Тривалість курсу вивчення: 3 тижні

  Вартість за семестр: від 880 грн до 3500 грн

  Система знижок: від 30 до 50%

  Формат освіти: тренінги, курси, семінари

  Форма навчання: денна, вечірня, дистанційна, очно-заочна форми навчання

  Кількість осіб в групах: від 1 людини

  Тип документа, що видається після навчання: свідоцтво про закінчення курсів, сертифікат

  Додаткова інформація: На сьогоднішній день оздоровча аеробіка і фітнес придбали в нашій країні масові масштаби. Ми цілком можемо говорити про сформовану індустрію, в основу якої закладені досвід, знання, сформувалася науково-методична база і праця сотень фахівців. Фітнес сьогодні - це складна розгалужена галузь, існування якої неможливе без постійного розвитку, що припускає, у свою чергу, постійний пошук нових шляхів і рішень у розробці оздоровчих програм і методик. Все це неможливо без отримання останньої інформації, без активної роботи на свого роду фабриці ідей і новинок, які б забезпечували подальший розвиток і процвітання фітнес-індустрії.


  Часто шукають

  ↑ Вгору