Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа ландшафтного дизайну "Professional Group"

  Школа ландшафтного дизайну "Professional Group"

  Поставити питання

  Телефон: (050) 671-5430

  Контактна особа:Світлана Єгорова

  Адреса сайту:pg.dn.ua

  Місце навчання:м. Донецьк, вул. Університетська, 97

  ТОВ "Professional Group" - це будівельна компанія, яка крім свого основного профілю (будівництва) займається ще і ландшафтним дизайном, а так само навчанням в цьому напрямку. Курс "Садово-парковий дизайн" - курс теоретичного і практичного навчання основам ландшафтного дизайну і озеленення для всіх бажаючих. У зв'язку з нестабільною ситуацією в місті, іноді відбувається некоректна робота операторів мобільного зв'язку, що ускладнює можливість подзвонити співробітникам навчального центру. Приносимо вибачення за можливі незручності і просимо проводити запис на курси по електронній пошті Shefflera.85@mal.ru, якщо додзвонитися за телефонами не представляється можливим. Представники зателефонують вам самі при першій же можливості.

  Напрями навчання: - курс "Садово-парковий дизайн"

  Тривалість курсу вивчення: - 6 місяців; - 2 заняття на тиждень, але графік можна коригувати відповідно до побажань і можливостям учнів; - тривалість 1 заняття - 4 ак. години з 2-ма перервами по 10 хв. (або як побажаєте Ви)

  Вартість за семестр: 400 грн/міс.

  Система знижок: можливі знижки при кількості тих хто навчається понад 4 чоловіки (приводьте друзів - платіть менше)

  Формат освіти: курсове навчання

  Форма навчання: обмовляється зі слухачами

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: Програма курсу: - Основні поняття про ландшафт. Архітектурно-художня графіка. Поняття стилю в ландшафтному дизайні. (2 заняття). - Історія СПИ. - Стилістика саду (англ., кантрі, японський тощо) (2 заняття). - Простір і композиція. Елементи композиції. Етапи побудови композиції. Метод і засоби побудови композиції. Види композицій. Комбінаторика. Поняття перспективи. (3 заняття теоретичне + 1 практика). - Колористика в ландшафтному дизайні. (1 теоретичне + 1 практичне заняття з малювання). - Види садово-паркових насаджень. - Основні поняття про функціональне зонування ділянки. - Основні складові ландшафтного проектування: рельєф, клімат, грунт. - Дендрологія. Дерева, чагарники, форма крони. Хвойники. Однорічні та багаторічні трав'янисті рослини. Специфіка посадкового матеріалу. Хвороби рослин. (4 заняття). - Квітники. (2 заняття). Розрахунок кількості посадкового матеріалу. Проектування квітників. - Усе про газон. - Підпірні стінки. Вертикальне озеленення. - МАФ і матеріали, використовувані в саду. - Кам'янисті сади (рокарії), альпінарії. - Партери. Орнамент з саду. - Фруктовий сад. - Вода в ландшафті. Водойми. Рослинність прибережної зони. Система зрошення. - Дренаж на ділянці, система освітлення. - Сходи і огорожа в саду. - Дорожньо-тропиночна мережа. Правила створення доріжок. - Розарій. - Зимові сади. Сади на даху. - Ландшафтне проектування. Всі етапи від першої зустрічі із замовником до складання генерального плану, посадкового, розбивочних креслень, кошторису, заходів щодо догляду. (4 заняття). - 3D-візуалізація (4 заняття).


  Часто шукають

  ↑ Вгору