Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Львівська кіношкола

  Львівська кіношкола

  Поставити питання

  Телефон: (097) 650-0106

  Контактна особа:Павло

  Адреса сайту:lvivfilm.com

  Місце навчання:м. Львів, вул. Під Голоском, 6

  Львівська Кіношкола збирає під своїм дахом друзів та однодумців, об’єднаних прагненням зрозуміти складну мову кіно та навчитися створювати свою кінореальність. Ми поставили перед собою мету допомогти молодим людям реалізувати свій творчий потенціал в галузі кінематографу. Для цього ми регулярно проводим спеціалізовані теоретичні та практичні курси з основ кіновиробництва, акторської майстерності та кіномови. Кращі студенти отримають можливість спільно з ТО "ЛьвівФільм" реалізувати свої короткометражні фільми та/або отримати працевлаштування в ТО "ЛьвівФільм". Курси мають різну спрямованість, тому можуть бути цікаві як молодим режисерам, акторам, сценаристам, операторам, режисерам монтажу й тим, хто хоче ними стати, так і кінокритикам, мистецтвознавцям та просто глядачам, які бажають краще розуміти кінематограф.

  Напрями навчання: - курс Акторська майстерність; - курс Режисура; - курс Операторська майстерність; - курс Монтаж та візуальні ефекти; - курс Продюсування

  Тривалість курсу вивчення: від 2 до 4 місяців

  Вартість за семестр: від 700 до 1400 грн на місяць

  Система знижок: - 10% при повній проплаті курсу

  Формат освіти: курсове навчання

  Форма навчання: - вечірня форма навчання; - групи вихідного дня

  Кількість осіб в групах: 10 людей

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: Наші переваги : - Вступ без іспитів. Головний критерій відбору - Ваші "палаючі очі" та бажання знімати кіно або зніматись у кіно! - Ви можете поєднувати роботу та навчання у ВУЗі з навчанням в Кіношколі. - Курси гармонійно поєднують в собі необхідну теорію та практику. Кожна теоретична тема підкріплюється практичними заняттями та тренінгами з кінорежисури, акторської майстерності, драматургії, операторської майстерності та ін.. - Ви зможете взяти участь у створенні групового короткометражного фільму за підтримки професіоналів кіноіндустрії.


  Часто шукають

  ↑ Вгору