Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Резюме
 3. Устинівка

Резюме в Устинівці

Резюме 1-3 з 3
Показати: 
 • Менеджер  9 000 грн.
  Professional resume
  Професійне резюме, в якому вказані: ел.пошта, телефон, зарплатня, досвід роботи, освіта та інша важлива інформація
    1 лютого
  Голян Тетяна Вік: 27 років   Устинівка
  Освіта:  повна вища Режим роботи:  вільний графік роботи, плаваючий графік роботи, віддалена робота
 • Сборщик ПК  1 500 грн.
   22 січня 2017
  Котенко Александр Вік: 24 роки   Устинівка
  Режим роботи:  повний робочий день
 •  22 січня 2017
  Котенко Александр Вік: 24 роки   Устинівка
  Режим роботи:  повний робочий день

Як знайти співробітників в Устинівці

Приступаючи до підбору персоналу в Устинівці (або будь-якому іншому невеликому містечку), потрібно пам'ятати, що в провінційних містах ринок праці абсолютно відрізняється від працевлаштування в великому місті (Запоріжжя, Дніпропетровськ або Хмельницький).

Більшість вакантних місць закривається зовсім не за класичною схемою 'Відкрили резюме в Устинівці - знайшли відповідного - подзвонили - співбесіда - оформлення на роботу '. Тут основну роль грають знайомства і родинні зв'язки. Якщо відкривається вакансія з хорошими умовами роботи і окладом, моментально знаходяться друзі / знайомі, які швидко займають це місце.

Але це стосується в першу чергу місцевих роботодавців. Коли ж потрібно набрати персонал, а особистих контактів в місті немає, найкращим виходом буде розмістити вакансію, а також самостійно переглядати резюме в Устинівці та інших міст неподалік.

Зверніть увагу! Якщо потрібного фахівця немає серед резюме Устинівці і ви вирішите шукати персонал з інших міст з переїздом (наприклад з Запоріжжя, Донецька, Харкова, Луцька), то потрібно враховувати, що здобувачі будуть більш охоче переїжджати на роботу з більш дрібного міста в більший. І навпаки - кандидати з Донецька набагато менше будуть зацікавлені в працевлаштуванні в Устинівці.

↑ Вгору