RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Онлайн консультация юриста
  3. Учет в центре занятости

Учет в центре занятости

как правильно стать на учет в центр занятости, нюансы ЦЗ Украины

Последние вопросы юристу:

Светлана ( 4 Февраль 2010)

Після звільнення з Селянського Фермерського Господарства "Сова", якє є юридичною особою та має печатку, я звернулась до Павлоградського міськрайонного центру зайнятості з метою постановки на облік як безробітня. Спеціалісти Павлоградського міськрайонного центру зайнятості відмовили прийняти документи та взяти мене на облік. Свою відмову вони мотивували п. 4.1 Інструкціі "Про порядок ведення трудових книжок" , затвердженого наказом № 58 від 29.07.1993 року Міністерства Праці України, Міністерства Юстиціі України, Міністерства Соціального захисту населення України, зареєстрованого в Міністерстві Юстиціі України 17.09.1993 року за № 110. Мене було направлено до Сільської Ради , на території якої розташоване Селянське Фермерське Господарство "Сова" в якому я працювала для підтвердження трудового стажу згідно з п. 4.1 зазначеної Інструкції. Там мені відмовили, після чого я написала заяву на ім'я начальника ЦЗ з проханням перевірити правильність дій посадових осіб Павлоградського міськрайонного центру зайнятості на предмет відмови мені у прийомі документів та взятті на облік, також надати роз'яснення відповідно чинного Законодавства , до якого місцевого органу Державної Виконавчої Влади мені потрібно звернутися для підтвердження трудового стажу.У відповідь мені написали,що в моєму випадку є запис тільки голови СФГ "Сова", але не має підтвердження місцевого органу державної виконавчої влади та запропонували звернутися з письмовою заявою до місцевого органу виконавчої владиз проханням підтвердити мій трудовий стаж.Я звернулась до адміністраціїї,мені відмовили ставити печатку. Чи є дії ЦЗ законними, що мені робити в такому випадку?до кого звертатися, до суду?

 Посмотреть ответ

Михаил (28 Январь 2010)

Добрый день. Подскажите пожайлуста, какая наступает ответсвенность в связи со следующим: -10 месяцев назад я попал под сокращение ( запись в трудовой п.1 ст.40). -сразу оформился в центр занятости и все это время получаю пособие по безработице. -сейчас мне порекомендовали обратиться в суд с иском о восстановлении на работу в связи с незаконным увольнением (т.к. на аналогичной должности остался работать человек уступающий мне по условиям сокращения) -в иске я планирую просить суд возместить мне выплаты (зарплату) за вынужденный прогул т.е. сумма получается не маленькая. - в случае, если суд принимает решение в мою пользу и мне подлежит компенсация со стороны работодателя, то получается что я дважды получил деньги. первый раз от центра занятости ворой раз от работодателя. - не рассматривается ли это как мошенничество? и какая наступает ответственность? нужно ли возвращать деньги госсударству?

 Посмотреть ответ
← CtrlCtrl →
89 из 105

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх