RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Онлайн консультация юриста
  3. Зарплата / материальная ответственность

Зарплата / материальная ответственность

консультация по финансовым вопросам, в т.ч. ответственности

Последние вопросы юристу:

Ольга ( 2 Февраль 2017)

Здравствуйте! Я устроилась на работу в роддом 8 ноября 2016г проработав несколько дней написала заявление что хочу уволиться , мне сказали что нужно отрабатывать 2недели до 30.11.2016г. В последний день отработки ( 30.11.16) я передумала увольняться и написала заявление что прошу считать мою заяву об увольнении не действительной. Меня оставили работать без прирыва стажа получается. Но 15.12.2016 всем сотрудникам роддома дали премии в размере 5000тыс гривен. Я же не получила эту премию хотя моя коллега что устроилась позже меня на работу получила эту премию что говорит о том что премии начисляли всем без исключения. Я пошла в отдел кадров там мне сказали что в связи с тем что вы писали заявление об увольнении вас не подавали в списках на премию. Я пошла к главврачу она тоже носом крутит говорит что вы хотели уволится и вам не начислиии и что вернуть уже эту премию нельзя. Вообщем я осталась без премии . Я просто не могу доказать что я как сотрудник была на работе у меня непрерывный стаж с 8 ноября и посей день . Как мне быть в этой ситуации или я не права?

 Посмотреть ответ

Тетяна ( 3 Февраль 2016)

Доброго дня! Я інвалід 3 групи, пенсію, за відсутності необхідного стажу, виплчує УТСЗН. Перший раз інвалідність була встановлена на 2 роки(з 15.11.2013р.), протягом них з 07.2014 р., мені на картку приходили виплати більше ніж потрібно (я думала відбулась індексація). Остання виплата відбулась 15.11.2015р. 28.01.2016р. пройшла перекомісію, де подовжили групу ще на 1 рік. Справку видали на руки, віднесла її до Управління праці, сдала всі необхідні документи, все прийняли (про переплату нічого не говорили). Через тиждень подзвонили, і говорять, що нараховували більше за необхідне, треба прийти в управління для зясування обставин і для написання заяви, щоб у менне утримувались грощі боргу. Я порахувала, і для того щоб виплатити борг за рік будуть знімати майже всю суму пенсії. До того ж, зараз я знаходжусь на навачанні у іншій області, приїхати розібратись найближчим часом не зможу, на що УТСЗН відповіли, що не назначать виплати, поки я не приїду особисто. Чи мають вони право не назначати виплати у необхідний срок? Чи повинна я відшкодовувати кошти, нараховані меня помилково за їх халатністю (адже вийде, що я буду майже позбавлена назначених мені виплат)?З повагою! Дякую за консультацію!

 Посмотреть ответ

яна (21 Май 2015)

Здраствуйте скажите пожалуйста у меня такой вопрос,сложилась неприятная ситуация я работала в ощадбанке економистом была в нас ревизия и меня после ревизии уволили за якобы незаконное снятия денег со считов и заставили вернуть деньги на счёт я деньги вернула меня уволили по статье за прогул спустя пол года мне звонит начальник охраны и придьявляет мне чтобы я в короткий срок вложила на счет клиента 2500,00 грн снова якобы я участвовала в их незаконном снятии угрожают но суть в том когда я спросила если там моя подпись и видно ли на камерах что это именно я снимаю деньги он мне ответил что его не интересует кто снял его фраза\"вложи деньги или суши сухари в тюрму \" что мне делать я увольнялась и мне начальник охраны подписал обходной лист и меня без проблем уволили,как быть и что мне делать.Спасибо!

 Посмотреть ответ

Лариса ( 2 Август 2013)

Вопрос:Добрий день. Допоможіть, будь ласка. Я працюю у редакції районної газети оператором комп’ютерного набору і верстки по змінам, отримую зарплату від виробітку навіть менше мінімальної, і тому не йдуть певні відрахування у Пенсійний фонд, тобто не зараховується трудовий стаж. Я звернулась до обласного інспектора праці, який зробив перевірку правильності нарахування мені зарплати у нашій редакції. Ось таку відповідь я отримала від інспектора праці: «На Ваше звернення до Державної інспекції України з питань праці з приводу правильності нарахування заробітної плати в райгазеті, Територіальна державна інспекція з питань праці повідомляє. В ході перевірки підприємства встановлено, що заробітна плата Вам нараховувалася відповідно до Колективного договору видавництва районної газети, за фактично відпрацьований робочий час. Статутом підприємства визначено, що видавництво самостійно визначає фонд заробітної плати і розпоряджається ним згідно положення про заробітну плату, яке затверджується загальними зборами трудового колективу. Відповідно до Колективного договору Вам надавалися додаткові відпустки, передбачені за особливий характер праці. Доплати до заробітної плати не передбачені Колективним договором. Втім перевіркою встановлено, що система оплати праці у видавництві організована з порушенням вимог ст. 6 Закону України «Про оплату праці» - на підприємстві не сформована тарифна сітка, не визначені тарифна ставка робітника першого розряду, міжкваліфікаційні (міжпосадові) співвідношення розмірів тарифних ставок. Розцінки на оплату праці за виконання основних видів поліграфічних послуг які надає комп’ютерний центр видавництва райгазети, безпідставно розраховані на основі Єдиної тарифної сітки для бюджетних організацій, що свідчить про порушення вимог ст. 15 Закону України «Про оплату праці». Перевіркою встановлено також, що Положення про КТУ видавництва не відповідає вимогам ст. 2527 КЗпП України. За результатами перевірки керівнику видавництва внесено припис щодо вжиття заходів для організації оплати праці працівників відповідно до вимог ст.6 Закону України «Про оплату праці», відносно редактора видавництва за допущені порушення складено протокол адміністративне правопорушення за ч.1 ст.41 КУпАП України, направлено подання щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності редактора видавництва на адресу районної ради. Голові профспілкової організації видавництва рекомендовано внесення змін до діючого Колективного договору щодо організації системи оплати праці, введення міжкваліфікаційних (міжпосадових) співвідношень розмірів тарифних ставок. Не згода працівника з прийнятими відносно нього роботодавцем рішеннями, є індивідуальним трудовим спором. Статтею 233 КЗпП України визначено, що у разі порушення законодавства про оплату праці працівник має право звернутися з відповідним позовом до суду. Відповідно до ст.5 Закону України «Про судовий збір», при зверненні до суду за захистом порушених трудових прав судовий збір не стягується, тобто звернення до суду є безкоштовним». Рідненькі, підкажіть, будь ласка, чи варто мені звертатися до суду, чи є у мене шанси виграти? До кого мені звернутися, щоб зробили перерахування моєї зарплати за весь період мого перебування на даній посаді, щоб подати позовну заяву і в ній вказати суму заборгованості недорахувань до зарплати. Це Фінінспекція, КРУ, податкова інспекція — до кого найвірніше буде звернутися? І чи не можуть мені редактор і бухгалтер нашкодити? Невже вони можуть подати на оскарження? Але ж вони мене весь час ображали в зарплаті. Невже їх теж будуть захищати адвокати у суді з цього питання? Який їм може бути захист? Дуже прошу, допоможіть.

 Посмотреть ответ
← CtrlCtrl →
6 из 44

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх