RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Онлайн консультация юриста
  3. Зарплата / материальная ответственность

Зарплата / материальная ответственность

консультация по финансовым вопросам, в т.ч. ответственности

Последние вопросы юристу:

Юлия (28 Июнь 2021)

Доброго дня. Мене цікавить питання на рахунок трудового стажу. Я пропрацювала в торговому центрі 1.5 року з робочим графіком по 12 год/день, 15 днів в тиждень. Ніякого трудового договору з роботодавцем я не підписувала. Зараз надумала звільнитися і роботодавець мене повідомила, що я була офіційно оформлена весь період роботи у неї на 0.5 ставки. (Про це вона мене при оформленні на роботу не повідомляла). Наскільки я розумію, стаж за цей період мені поділиться на половину, а якщо ставати на біржу, відповідно і отримувати виплат я також буду на половину менше ніж якби була оформлена на повну ставку. Вірно? Чи можна якось вплинути на ситуацію і довести, що вона мене незаконно оформила на повний робочий день? Можливо написати заяви у відповідні служби чи якимось іншим чином? Чи це програшна справа і я нічого не доведу? Допоможіть розібратися, будь ласка...

 Посмотреть ответ

Влад Коспаш (30 Май 2021)

Доброго дня! Прошу надати роз’яснення з такого питання. Я працюю інженером виробничого відділу на підприємстві. На початку травня місяця поточного року мене і працівників мого відділу попередили, що з 01.06.2021 за відділом, з метою «більш оперативного виконання службових обов’язків на віддалених об’єктах», планується закріпити службовий легковий автомобіль, і , у зв’язку з цим, до наших посадових інструкцій будуть внесені зміни, а саме: прописані обов’язки щодо керування службовим автотранспортом, а також забезпечення належного технічного стану автотранспортного засобу, проведення його технічного обслуговування, перевірка технічного стану автомобіля перед виїздом. Тобто будуть прописані обов’язки водіїв автотранспортних засобів. Крім цього, у одних працівників буде зазначено, що їх робота має роз'їзний характер, а у інших – що поїздки не носять постійного характеру. Звідси питання: - Як правильно з точки зору законодавства вважати такі додаткові обов’язки: суміщенням посади (професії) водія з встановленням відповідної доплати (ст. 105 КЗпП) або додатковою роботою обумовленою трудовим договором (відповідно до Постанови № 1145) чи розширенням кола завдань та обов'язків з дорученням їм робіт, передбачених для різних груп посад (згідно з Загальними положеннями Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників № 336 (Випуск 1)) без доплати? - Як на це будуть дивитися посадові особами Управління Держпраці під час перевірки (планується в цьому році)? Чи були такі випадки? - Чи були судові прецеденти з цього приводу? З повагою, Влад Коспаш

 Посмотреть ответ

Владислав (28 Май 2021)

Здравствуйте, разъясните пожалуйста этот пункт статьи "Заробітна плата повинна бути не нижче розміру заробітної плати такої особи за останнім місцем роботи з урахуванням середнього рівня заробітної плати, що склався у регіоні за минулий місяць" . Если мне насчитали на бирже 20 тысячь среднюю зарплату мою, а в регионе она средняя где то 9 тысячь, то не ниже какой зарплаты мне могут предлагать работу? И второй вопрос. Сегодня был на бирже и в направлении на трудоустройство я написал в уголочке " не влаштовує заробітна плата" и роспись свою поставил, это считается типо отказом моим или как? Если там зарплата 6 тысячь то поидеи мне же вообще не должны такие направления предлагать? Это получается может быть такое что ещё раз напишу что " не влаштовує заробітна плата" то меня снимут с биржи что-ли?

 Посмотреть ответ

Наталия (16 Январь 2021)

Добрый день! Уточните, пожалуйста, трактовку законодательной базы по поводу должности и звания доцента. Ситуация у меня такая. Кандидат наук, стаж педагогический 11 лет. Стала работать на должности доцента с окладом по тарифному разряду 19. Через полгода со мной перезаключили трудовой договор в связи с окончанием предыдущего и в итоге понизили тарифный разряд до 16. Университет оправдывается тем, что меня ж уволили и снова взяли на работу, и не важно, что это было без перерыва в стаже, а значит свой шанс на оклад доцента я утратила, он дается один раз на два года. Называюсь по прежнему доцент, а получаю как ассистент. 1. Правомерно ли это? Как восстановить справедливость? 2. Могу ли я, перейдя в другой университет, снова быть по должности доцентом с 19 разрядом или уже нет? 3. Возможно ли подаваться на звание доцента не работая на должности доцента, если я выполнила все условия для получения звания (печатные работы, стажировки, английский на В2 и тд.)?

 Посмотреть ответ
← CtrlCtrl →
3 из 44

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх