RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Онлайн консультация юриста
  3. Отпуск

Отпуск

онлайн-консультация юриста по продолжительности и оплате отпуска

Последние вопросы юристу:

Анна (25 Февраль 2011)

Здравствуйте уважаемый Олег Игоревич! Меня зовут Анна. Я к Вам обращаюсь с вопросом насчёт декретного отпуска. Дело в том, что 11.04.2011 года мне надо выходить с декретного отпуска на работу всего на два месяца, так как я сейчас на третьем месяце беременности. И я не знаю имеют ли они право меня увольнять или сократить в таком случае, тем более я инвалид 3 группы, была недавно на 2, перевелась только из-за работы, потому что со второй не хотят. У нас часто меняется начальство и много людей сокрощают, а я со своей болезнью вряд ли смогу нормальную работу найти в другом месте, да й вообще уже могут не принять. Тем более я очень люблю свою работу, я уже давно хотела выйти с декретных, но мне не позволяли, находили много причин. Что мне делать или какие принести документы, чтобы меня не уволили? Заранее Вам благодарна. С уважением Анна.

 Посмотреть ответ

Таня (11 Февраль 2011)

Доброго дня! В мене така ситуація. Мене прийняли на роботу 07.09.2009 року держслужбовцем. Щорічну основну відпустку тривалістю 30 днів взяла з 26.07.2010 по 25.08.2010 року за відпрацьований час з 07.09.2009 по 07.09.2010 року. Тепер, хочу взяти цю ж основну відпустку на 30 днів 10.03.2011 року, за період з 07.09.2010 по 07.09.2011, тобто за 6 фактично відпрацьованих місяців. Але мені кажуть, що можуть дати лише 15 днів, оскільки я пропрацювала 6 місяців і потім піду в декретну відпустку. Як мені до декрету взяти повну відпустку? Чи як краще зробити в цій ситуації? Згідно ст.20 п.2 ЗУ "Про відпустки" пишеться: "До відпустки у звязку з вагітністю та пологами власник або уповноважений ним орган зобовязаний за заявою жінки приєднати щорічну відпістку незалежно від тривалості її роботи в поточному робочому році." Значить я можу взяти щорічну відпустку в повному обсязі, а не 15 днів? Я правильно розумію? Після чого з 11.04.2011року мені дають відпустку у звязку з вагітністю та пологами. Пологи в кінці червня 2011 року. А потім відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку. Дуже треба Ваша оперативна допомога. Дякую за відповідь!

 Посмотреть ответ

Саша (11 Февраль 2011)

Добрий день! У мене накопичилися дні відпустки з прошлих періодів. Про це повідомили мені у відділі кадрів, коли я принесла заяву на чергову щорічну відпустку з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення за колдоговором. Тепер мені погрожують розпорядженням начальника, доки я не відгуляю ці усі 32 дні + 14 днів щорічної, мені не виплатять мат. допомоги на оздоровлення. Витяг з колдоговору підприємства: 2.29. При виході у щорічну основну відпустку працівникам облікового складу надавати матеріальну допомогу на оздоровлення при умові, що працівник безперервно пропрацював у Товаристві не менше одного року, залежно від стажу роботи в газовій промисловості. Матеріальна допомога надається один раз в календарному році на підставі наказу про надання основної щорічної відпустки працівникові тривалістю не менше 14 календарних днів. Чи маю я право піти у чергову щорічну відпустку з виплатою мат. допомоги і не відгулювати негайно 32 дні?

 Посмотреть ответ
← CtrlCtrl →
43 из 80

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх