RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Онлайн консультация юриста
  3. Отпуск

Отпуск

онлайн-консультация юриста по продолжительности и оплате отпуска

Последние вопросы юристу:

Инна (12 Март 2011)

Я маю дитину 8 років. З батьком дитини розлучена. Зараз у шлюбі не зареєстрована, виховую дитину сама. Батько спілкується з дитиною, але проживає окремо, він навіть прописаний за другою адресою. Начальник відділу кадрів організації, де я працюю, відмовляються надавати мені додаткову щорічну оплачувану відпустку як одинокій матері, посилаючись на те, що я не маю статусу одинокої матері, тому, що у свідоцтві про народження дитини є запис про батька, бо дитина народилася у шлюбі! Також через те, що вона бачила батька дитини, коли він забирав дитину зі школи за моїм проханням. Але в законі чітко прописано, що розлучена жінка з дитиною теж має право на цю відпустку! У відділі кадрів всі необхідні документи є! Я також надавала довідку про склад сім'ї, де вказані тільки я і дитина! Що мені робити і як довести начальнику відділу кадрів, що я підлягаю під цю категорію для отримання відпустки, а головне чи треба мені щось доводити ще, хіба не достатньо копії свідоцтва про народження дитини, копії о розлученні та довідки про склад сім’ї, якщо у законодавстві не передбачено, які саме документи потрібно надати розлученій жінці? Прошу надати роз’яснення, як мені бути. Що мені ще надати і куди звернутися? Яку відповідальність несе начальник відділу кадрів за відмову від надання цієї відпустки? Прошу надати відповіді на конкретні мої питання.

 Посмотреть ответ
← CtrlCtrl →
42 из 80

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх