RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Онлайн консультация юриста
  3. Другое

Другое

другие вопросы юристу, которые не вошли в основной рубрикатор раздела

Последние вопросы юристу:

юрій (10 Декабрь 2009)

допоможіть написати апеляційну скаргу на рішення суду про відмову в позові до ЖЕКа про стягнення матеріальної шкоди внаслідок затоплення квартири каналізаційними стоками лист 9 Відповідно дозагальних підстав цив- правової відповідальності обов язковому з ясуванню при вирішення справи про відшкодування шкоди підлягають:наявність шкоди ;протиправність ( неправомірність ) іт.д. за таких підстав позивачка при вирішення спору про відшкодування шкоди , завданої залиттям квартири повина суду довести :що стало причиною залиття , хто вцьому винен , тобто в результатті чиїх дій (бедіяльності ) це сталося , причиний зв язок між діями( бедіяльністю) та спричиненною шкодою , розмір збитків. В суд засідані достовірно встановлено що про затоплення квартири позивачки відповідач ДП " Дирекція КГЗОКОР" дізнався лише о 21.55 год 20.08.09р. після надходження усної заявки про затоплення , а представник відповідача Комунального підприємства "Центр" Бурлаченко О.В після 21.00год.після телефоного дзвінка позивачки до нього додому . Вже на це й момент квартира на рівні близько 15 см була залита нечистотами і навіть при миттєвому відкритті ревізійного лючка стояка каналізації нечистоти залишились би в квартирі , а тому відсутній причиний зв язок між діями слюсара та наявними наслідками у вигляді заподіяних збитків . Одразу після надходження заявки абонента слюсар з метою локалізації аварії перекрив всю воду на будинок , щоб не поступала в каналізацію, а після відкриття підвалу відкрив ревізійний лючок стоякаа каналізації іканалізаційні стоки почали стікати в підвал.( Мої пояснення : з 22.00 до 23.55 не могли знайти ключів від підвалу . З пояснень свідка-експерта -інженера по подачі води та водовідведення , ревізійний лючок відчиняти не можна , так як іде затоплення підвалу ГО, чистити каналізаційну трубу подрібно через ЛЮК біля будинку , на протязі двух годин каналізаційні відходи продовували поступати через унітаз після зливу води з верхніх поверхів , як виявилось, з показань свідків вода подавалась через кран до ранку наступного дня, ЗІ СЛІВ СВІДКІВ неодноразові звернення по даному затопленню до авар. служби розпочались з17.00 , але представників даної служби не було на робочому місці до 21.55 )Причиною аварії стало не виконання мешканцями квартирверхніх поверхів вимог нормативно правових актів у сфері житлово комунальних послуг та порушення Правил користування системами комунального водопостачання та водовідведення. За таких підстав виних дій з боку відповідача ДП " Дирекція КГЗОКОР" та , відповідача Комунального підприємства "Центр" , що призвели до затоплення квартири та завдання збитків майну позивача не встановлено , позивачка будьяких претензій до співвідповідача Комунального підприємства "Центр" не має, що підтвержено її заявою в судовому засідані .(Мої пояснення : Між ДП " Дирекція КГЗОКОР" та Комунального підприємства "Центр" договір передачі мережі по подачі води та водовідведення , а позивачка склала договір по подачі води та водовідведення з її квартири з ДП " Дирекція КГЗОКОР"). покладати відповідальність та забов язувати відшкодувати шкоду на припущеннях суд не вправі . тому в задоволені позовних позивачу відмовити . Відповідно до визначеного в ст.11 ЦПК України принципу диспозитивності цивільного судочинства суд розглядає цив справи не інакше , як за зверненням фіз. чи юр. осіб , поданим відповідно до цього Кодексу , умежах заявлених ними вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі. при цьому суд виходить з положень ст ст 10.60 ЦПК укр , відповідно до яких кожна сторона повина довести ті обставини , на які вона посилається, як на підставу своїх вимог або заперечень. за умовами ст 212 ЦПК У суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням , що грунтується ...............................(коментарії статі) Викладене є підставами для відмови у задоволені позовних вимог. Керуючись ст ст 10,11,209, 212-215, 218 ЦПКУ суд,- ВИРІШИВ В задоволені позову І,І,І. до ДП " Дирекція КГЗОКОР" та Комунального підприємства "Центр" про відшкодування матеріальної шкоди внаслідок затоплення квартири каналізаційними стоками Відмовити СУДДЯ ДОЛИНСЬКОГО РАЙСУДУ Р.А. БОНДАРЧУК Велика вдячність . Юрій

 Посмотреть ответ

Маша (10 Декабрь 2009)

Добрый день. У меня к Вам вопрос: у меня имеется задолжность за квартплату. Недавно приходит письмо от ООО" КазаньКоллектор" в этом письме они уведомляют что согласно агентского договора между их обшеством(они себя так называют) и ЖКХ чтобы я погасила задолжность по квартплате и помимо этого должна еще погасить какие то начисленные пени... Письмо это обращено к человеку, который раньше здесь был прописан, но потом он умер и долгое время здесь никто не жил. Счет фактуру(и остальные счета) невозможно нормально извлеч из почтого ящика т.к они все раздолбаные. Раньше когда накапливался долг в сумме 15000 я просто ехала сразу в ЖКХ брала ноую счет фактуру и полностью гасила всю задолжность, почему мне сейчас нужно платить пени какой то коллекторской фирме, на каком оснавании? Это не понятно!

 Посмотреть ответ

ALEXANDER DON ( 9 Декабрь 2009)

Игорь: У нас фирма которая занимаетса монажем газового исантехнического оборудования.Мы занимаемся етим более 10лет ,но всвязи с тем что поменялось руководство в городском управлении газового хозяйства , нам всячиски стараются нам навредить . Это вырожается в задержке при получении технической документации монипулируя :ЗАКОНОМ О ОБРАЩЕНИИ ГРАЖДАН: Мы имеем все документы илицензии разрешающие нам занимться этим видом деятельности, начальник горгаза говорит цитата :они наши конкуренты их нужно убрать с поля деятельности,что бы установкой имонтажем занимались только они: предприятие наше маленькое всего 15человек мы уже боремся сэтим пол года но этим только раздражаем руководитьля горгаза,заранее приношу свои извенения если задал вопрос не по адресу .Прошу вашего совета по этому вопросу

 Посмотреть ответ

Анна ( 9 Декабрь 2009)

Добрый день Уважаемый Олег Игоревич! Случайно вышла на ваш сайт.. Прошу Вас дочитать мою историю до конца и дать совет как поступить.. Собственно история: В 2001 году вышла замуж, родилась в этом же году дочь. В 2005 году подала заявление на развод и на алименты. Не сошлись характерами. Не буду Вам перечислять все прелести совместной жизни с бывшим мужем. И так алименты бывший супруг как не платил так и не платит по сей день.. Ребенка он не видит не общается. Вообщем совсем никак. В исполнительную службу ходила как на работу.. Их действия пару писем на деревню дедушки, полная отстраненность.. нашла им его номер телефона, набирали приглашали, пока я сидела в кабинете при мне звонили ему.. Через время прихожу, результата нет, Он просто не приходил и все. Собрала документы в совбес, стала необходимость в справке Исполнительных Органов. Просто так мне ее не выдали – пиши заявление согласно ст. 164 УК. Суд состоялся 10.06.09г. Приговор – 1 год условно естественно начинать выплачивать задолженность и текущие алименты.. На дворе декабрь. Действий никаких со стороны Испол. Службы никто ему даже не звонил. Задаю вопрос судебному исполнителю мои действия – новое заявление. Я не буду Вам говорить о том как сложно содержать ребенка одной. Устала, а справедливости добиться не могу. Вот и решила пойду до конца.. Решила подать в суд на лишение родительских прав.. Также хочу написать заявление на имя начальника Государственной Исполнительной службы про розыск имущества должника и его арест. Хочу написать заявление в суд о (Стягенння пені з боржника на підставі ст. 196 Сімейного кодексу України. И также новое заявление о криминальном преступлении согласно ст. 164 УК в милицию.. Вот собственно с инстанциями воюю терпение еще есть, хочу у Вас спросить имею ли я право писать все эти заявления. Стоит ли бороться??

 Посмотреть ответ
← CtrlCtrl →
247 из 298

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх