RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Онлайн консультация юриста
  3. Другое

Другое

другие вопросы юристу, которые не вошли в основной рубрикатор раздела

Последние вопросы юристу:

Эля (21 Июль 2015)

Добрый день! Вчера мужу пришло письмо, в котором ему сообщают, что он в судебном порядке обязан заплатить 2272 в декабре прошлого года брал 800 грн у ТОВ \"Компаньон Фінанс\" Теперь же некое ТОВ Росвен Інвест Україна сообщает, что он должен уже им, т.к. \"відповідно до договору...укладеного між ТОВ \"Компаньон Фінанс\" та ТОВ Росвен Інвест Україна останнє набуло статусу нового кредитору\" Здесь, в принципе вопросов не возникает, беспокоит вот что: 1) Судебное решение, о котором не известили и в котором не указано ни дата его проведения, ни имя судьи 2) пришло письмецо и на следующий день они звонят и предлагают погасить половину мол акция. Тут сразу вопрос - если они уже в судебном порядке требуют 2272 то какой им резон \"прощать\" половину по акции? При чем сказали назвать точную дату оплаты, а оплатив - перезвонить и назвать данные по оплате и после этого они вышлют или на электронку или на адрес письмо с мокрой печатью о погашении. подскажите, как быть в такой ситуации?уж больно это похоже просто на развод(почитала на форумах про \"акцию\" их эту еще 2012 года...) я понимаю, что платить нужно в любом случае (почти собрали сумму) но чем это реально грозит?

 Посмотреть ответ

Юлія (19 Май 2015)

Я студентка п\'ятого курсу Кіровоградського деражавного педагогічного університету. Навчаюсь на денній формі навчання, на бюджетній основі. Мене цікавить питання щодо розподілу. Вступаючи на перший та п\'ятий крус я підписувала угоду, в якій сказано, що я зобов\'язана відпрацювати не менше трьох років після закінчення навчання. Але Кабінетом Міністрів України з метою приведення чинних нормативно-правових актів у відповідність до законодавства та у зв’язку з втратою чинності частини другої статті 52 Закону України «Про освіту» прийнято постанову від 15 квітня 2015 року № 216 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 1996 р. № 992». Із Порядку працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням, виключено пункт 8, яким було передбачено, що випускники, які уклали угоду з вищим навчальним закладом після зарахування на навчання, повинні відпрацювати за місцем призначення не менше трьох років. Дія зазначеного Порядку тепер поширюється тільки на осіб, що навчаються за спеціальностями медичного профілю. Чи повинна я відпрацьовувати три роки? І чи має право університет направляти мене на відпрцювання, чи вимагати у мене довідку про самостійне працевлаштування. Завчасно дякую.

 Посмотреть ответ

Владимир (24 Апрель 2015)

Добрый день,меня зовут Владимир.Я стал на учет в центр занятости 4 месяца назад..в течение всего времени мне не нашли работу..а вчера выдали бланк в котором указано что я обязан отработать в комунальнике в течение 6 дней.Отработать необходимо безплатно..причем полные рабочие дни..имеет ли биржа труда меня посылать на подобные безплатные работы??? Тем более на продолжительное время и на полный рабочий день. До этого несколько раз давали направления на работу и когда я ездил меня просто не принимали по причине что я не соответствую тем или иным требованиям.Последний раз посылали в военскую часть на должность кладовщика, но когда я поехал туда мне просто сказали что на нашей бирже .......и что требуются исключительно люди имеющие соответствующий опыт и только на военные должностя.На бирже с недовольством постоянно цдивляются почему..отказ опять..ну смешно..С пасибо за ранее за ваш ответ.С уважением Владимир.

 Посмотреть ответ

Марія (20 Апрель 2015)

Добрий вечір пише Вам проста селянка - мати у відчаї ,прошу допомоги у Вас оскільки я пенсіонерка і одинока мати і дозволити адвоката чи юриста фінансово не спромажна нажаль, а у наш час безкоштовного нічого нема ,дякую що Вас найшла. Мою 15 літню донечку побила однокласниця ( неблагополучна дитина) . У моєї дитини були нанесені числені травми включно струс мозгу, я написала відразу заяву ще у вересні минулого року, було ну якесь трошки розслідування та дівчина призналась що вона побила і врезультаті справу закрили навіть не було суду і її не поставили на облік у кімнату міліції . Я знаю що її дядько працює у міліції всього навсього охраніком але у мене є інформація що він приклав руки щоб закрили цю справу . Все булоб і добре але проблема в тому що та дитина відчуває не наказаність і до цих пір продовжує знущатись з моєї дитини, я не розумію для того щоб на мене звергули увагу вона що повина вбити моє диття ??!!, боюсь що і в такому випадко їй все зійде зрук. Скажіть яку я маю ще раз написати заяву щоб поновили ту справу і чи є якась заява щоб написати на тих слідчих що закрили справу навіть не повідомивши мене, а мені сказали раніше ще , щоб я не хвилювалась що справа йде до суду і що правда на нашій стороні ( у мене є запис розмови зі слідчим ). Благаю Вас допоможіть скажіть що нам робити у такій ситуації , ми вже звернулись до журналістів недавно ,обіцяли жопомогти . Дякую , чекаю Вашої відповіді...

 Посмотреть ответ
← CtrlCtrl →
27 из 297

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх