Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
   1. Работа в Украине
   2. Онлайн консультация юриста
   3. Прием на работу

   Прием на работу #110402

   Вопрос от Вікторія (13 Апрель 2021):
   Доброго дня. Підкажіть будь ласка як правильно зробити запис до трудової книжки працівника коли його прийнято на час відсутності основного (декретне місце)

   Ответ юриста (14 Апрель 2021) :

   Доброго дня! до трудової книжки вносяться тільки відомості про прийняття працівника на посаду, те що ця посада є декретним місцем це зазначається тільки у наказі про прийняття. Наприклад текст наказ - "Прийняти ПІБ з __.__.____р. на пасаду таку-то на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку ПІБ (основного працівника) до дня фактичного виходу ПІБ (основного працівника) з відпустки для догляду за дитиною. "

   Прием на работу, другие вопросы

    Юлия (20 Июль 2021)

    Добрый день! Треба прийняти на роботу охоронника кат.Б, розряд 1. який код в класифікаторі, як правильно сторити Наказ?

     Посмотреть ответ

    Алина (19 Июль 2021)

    Доброго дня,я вийшла з декрету на роботу раніше (працювала в школі), пропрацювала півроку і школу закривають шляхом реорганізації. До закінчення декрету ще рік. Чи можу я після звільнення стати на облік в центрі зайнятості? І якщо так, то після півроку в центрі, можна повернутися назад в декрет до його закінчення? Дякую!

     Посмотреть ответ

    Оксана (13 Июль 2021)

    Доброго дня. Скажіть будь ласка, у нас працює водій і використовуючи автомобіль, який на балансі нашого центру, але автомобіль готується до списання через те, що автомобіль старий, та часто ламається. Хочемо оформити цього ж водія але з власним автомобілем. Чи можемо ми не звільняти його з посади, а щоб він написав заяву про те, що надає згоду використовувати свій автомобіль в службових цілях, а ми зробили наказ і вказали умови використання автомобіля ?

     Посмотреть ответ

    Анастасия ( 1 Июль 2021)

    Здравствуйте, скажите пожалуйста у меня есть дошкольное педагогическое образование стаж 5 лет, и я поступила на 2 курс на практического психолога могу ли я учиться заочно и работать психологом в школе?

     Посмотреть ответ

    Анастасия (25 Июнь 2021)

    Здравствуйте, подскажите пожалуйста, у меня 5 лет стажа воспитателя (среднее специальное образование), и я поступила на 2 курс на психолога (заочно), могу ли я заочно учиться и работать психологом в школе?

     Посмотреть ответ

    Виктория (22 Июнь 2021)

    Добрый день! Нахожусь на учёте в ЦЗ с 12 января 2021 года, могут ли мне дать направление на работу в соседний город, раньше это был один район, а теперь разные громады и работу предлагают по должности, которая была 20 лет назад

     Посмотреть ответ

    Валентина (22 Июнь 2021)

    Доброго дня! Допоможіть розібратися: працювала секретарем сільської ради, в 2019 році пішла у декретну відпустку. У 2020 році сільську раду ліквідували. Мене не звільнили (я дуже упиралася). На даний момент моя трудова книжка знаходиться в сільській раді, без жодного запису: перевели, звільнили ... Зараз запропонували мені посаду спеціаліста відділу старост у селищній раді нашої ТГ, зарахування на конкурсній основі. Питання в тому, чи не можливо мене перевести із посади секретаря та посаду спеціаліста, так, як спеціаліст - посада нижча? Декретну відпустку збираюся переривати достроково.

     Посмотреть ответ

    Інна (24 Май 2021)

    Чи встановлено перешкоду законодавства, щодо призначення на посаду державної служби переможця конкурсу якого було звільнено з попереднього місця роботи за статею 41-1 Кодексу законів про працю.

     Посмотреть ответ

    Олена (19 Май 2021)

    Чи можна звільнитись переведеням вчителем до загальноосвітньої школи з посади консультанта (Консультант- це за класифікатором педагогічний працівник) Комунальної організації (установа, заклад) «Центр професійного розвитку педагогічних працівників». Уповноваженим органом управління комунальної установи (організації, закладу) «Центру професійного розвитку педагогічних працівників» є відділ освіти. Центр створено міською радою. Прийнята на посаду консультанта на конкурсній основі. Дякую.

     Посмотреть ответ

    Соломія (13 Май 2021)

    Доброго дня! Підкажіть будь ласка чи можна працювати офіційно по трудовій в одній компанії і паралельно оформитись як ФОП в іншій компанії? Чи не буде тут порушення законодавства з моєї сторони? Наперед дякую за відповідь!

     Посмотреть ответ

   Ищете работу?

   Ищете персонал?

   Другие документы

   Часто ищут

   ↑ Наверх