Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Коледжі / Технікуми / Училища
 3. Коледжі Україна

Коледжі України

Поняття «коледж» і визначення такого типу учбового закладу в Україні має дещо інше значення, ніж в країнах Європи і в Америці. Якщо на заході коледж - це в основному учбовий заклад, який прирівнюється до вищої школи (без чіткої спеціальності), то коледжі України – це навчальні заклади ІІ рівня акредитації, які дають не тільки базову шкільну підготовку, а й чітку спеціальність..

Сьогодні багато технікумів та вищі училища тестуються і оцінюються на предмет отримання звання коледжу. Особливо яскраво виражена така тенденція у великих містах - з кожним роком з'являються нові коледжі в Києві, Харкові та інших містах-мільйонниках. У цьому розділі зібрана коротка інформація про коледжах в Україні із зазначенням найнеобхіднішої інформації - переліку напрямів навчання і контактів.

 • Кременчуцький медичний коледж ім. В. І. Литвиненка

  Місце навчання: Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Червона Гірка, 41

  Телефон: (05366) 5-31-86

  Напрями навчання: на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.): - "Лікувальна справа" (фельдшер) - термін навчання 4 роки; - "Сестринська справа" (медична сестра) - термін навчання 4 роки випускники разом з дипломом отримують атестат про повну загальну середню освіту на базі повної загальної середньої освіти (11 кл): - "Лікувальна справа"( фельдшер) - термін навчання 3 роки; - "Сестринська справа" (медична сестра) - термін навчання 3роки; - "Акушерська справа" (акушерка) - термін навчання 2 роки 5 місяців; - "Стоматологія ортопедична" (зубний технік) - термін навчання 2 роки.

 • Кременчуцький льотний коледж НАУ

  Місце навчання: Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Перемоги, 17/6

  Телефон: (05366) 3-11-18, (05366) 3-72-33, (050) 308-0631, (05366) 2-23-61, (05366) 3-10-21

  Напрями навчання: - технічне обслуговування повітряних суден і двигунів; - експлуатація авіаційних електрифікованих комплексів; - технічне обслуговування засобів зберігання, транспортування та заправлення пально-мастильними матеріалами; - організація обслуговування на транспорті; - бухгалтерський облік; - льотна експлуатація повітряних суден

 • Коледж КНУ ім. Михайла Остроградського

  Місце навчання: Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Сербіченка, 7

  Телефон: (05366) 6-12-10, (05366) 6-12-13

  Напрями навчання: - "Обслуговування комп'ютерних систем і мереж"; - "Обслуговування та ремонт електропобутової техніки"; - "Фінанси і кредит"; - "Правознавство"; - "Економіка підприємства"; - "Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної та нафтогазопереробної промисловості"; - "Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях"; - "Зварювальне виробництво"; - "Ливарне виробництво чорних і кольорових металів і сплавів"; - "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів"; - "Виробництво автомобілів і тракторів"

 • Лубенський фінансово-економічний коледж ПДАА

  Місце навчання: Полтавська обл., м. Лубни, вул. Я. Мудрого, 23/1

  Телефон: (053615) 26-06, (053615) 26-57

  Напрями навчання: - бухгалтерський облік; - економіка підприємства; - комерційна діяльність; - фінанси і кредит

 • Миргородський художньо-промисловий коледж ім. М. В. Гоголя

  Місце навчання: Полтавська обл., м. Миргород, вул. Гоголя, 146

  Телефон: (05355) 4-64-23

  Напрями навчання: - "Виробництво тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів і виробів"; - "Монтаж і обслуговування теплотехнічного устаткування і систем теплопостачання"; - "Прикладна екологія"; - "Декоративно-прикладне мистецтво" (спеціалізація "Художня кераміка"); - "Діловодство" (організатор діловодства); - "Економіка підприємства"; - "Фінанси і кредит"

 • Кременчуцький педагогічний коледж ім. А. С. Макаренка

  Місце навчання: Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Лізи Чайкіної, 33

  Телефон: (05366) 5-33-01, (05366) 5-31-85

  Напрями навчання: спеціальність "Вихователь у дошкільних закладах" з однією з додаткових кваліфікацій: - вихователь логопедичних груп; - організатор фізичного виховання; - організатор музичної діяльності; - вихователь з правом навчання англійської мови; - сімейний вихователь спеціальність "Вчитель початкових класів" з однією з додаткових кваліфікацій: - вчитель англійської мови в початкових класах; - вчитель інформатики в початкових класах; - соціальний педагог; - керівник гуртка образотворчого мистецтва; - керівник дитячого хорового колективу; - керівник дитячого хореографічного колективу спеціальність "Вчитель фізичної культури"

 • Іллічівський морський коледж ОНМУ

  Місце навчання: Одеська обл., м. Іллічівськ, вул. Праці, 15

  Телефон: (04868) 3-06-92

  Напрями навчання: робітничі професії з отриманням повної загальної середньої освіти (для випускників 9-х класів), денна форма навчання, термін навчання 2 роки 10 місяців: - судокорпусник-ремонтник, електрогазозварник; - слюсар з ремонту автомобілів, водій автомобіля категорії "В"; - кухар, офіціант, бармен; - моторист-матрос; - електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування робітничі професії на базі повної загальної середньої освіти (для випускників 11 класів), денна форма навчання, термін навчання 10 місяців: - докер-механізатор, водій автомобіля категорії "С"; - агент з постачання спеціальності з отриманням повної загальної середньої та неповної вищої освіти (для випускників 9 класів) денна форма навчання, термін навчання 2 роки 10 місяців: - комерційна діяльність денна форма навчання, термін навчання 3 роки 10 місяців: - експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання; - організація перевезень і перевантажень на водному транспорті (дає можливість працювати на посадах стивідор; тальман; диспетчер; диспетчер служби руху; експедитор; експедитор транспортний; агент комерційний; оператор бюро інформації про підхід і прибуття вантажів; оператор диспетчерського руху та навантажувально-розвантажувальних робіт на автомобільному (морському, річковому) транспорті; інспектор; інструктор; технік (з вимогою до підготовки за напрямком "Організація перевезень і перевантажень на водному транспорті"; менеджер (управитель) з транспортно-експедиторської діяльності; менеджер (управитель) на водному транспорті, менеджер (управитель) з логістики; начальник складу (вантажного)

 • Чернівецький коледж дизайну та економіки

  Місце навчання: м. Чернівці, вул. Євгена Гребінки, 16

  Телефон: +38 (0372) 525-738

  Напрями навчання: - фінанси і кредит; - бухгалтерський облік; - моделювання та конструювання промислових виробів

 • Коледж ЧНУ ім. Ю. Федьковича

  Місце навчання: м. Чернівці, вул. Сковороди, 9

  Телефон: +38 (0372) 584-850

  Напрями навчання: - право; - підприємництво, торгівля та біржова діяльність; - фінанси, банківська справа та страхування; - облік і оподаткування; - прикладна математика; - комп'ютерна інженерія

 • Чернівецький коледж будівництва та архітектури ЛНАУ

  Місце навчання: м. Чернівці, вул. Доброго, 4

  Телефон: +38 (0372) 526-933, +38 (0372) 526-000

  Напрями навчання: - будівництво та архітектура; - машинобудування та матеріалообробка

 • Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу

  Місце навчання: м. Львів, вул. І. Пулюя, 36

  Телефон: +38 (032) 234-2691, +38 (032) 263-0094

  Напрями навчання: на базі 11 класів: - агент з організації туризму, адміністратор - 10 м.; - агент з постачання - 10 м.; - офіціант, бармен - 1р. 5 м.; - кухар, кондитер - 1 р. 6 м.; - кухар, офіціант - 1 р. 6 м.; - офіціант, адміністратор залу – 1р. 5м. на базі 9 класів: - кухар, кондитер - 2 р. 10 м.; - кухар, офіціант - 2 р. 10 м.; - адміністратор, покоївка, офіціант - 2 р. 10 м.; - продавець продовольчих товарів, агент з постачання - 2 р. 10 м. отримання неповної вищої освіти (молодший спеціаліст): - виробництво харчової продукції - 1 р. 4 м.; - комерційна діяльність - 1 р. 5 м.; - туристичне обслуговування - 1р. 10 м.

← Ctrl
Стр. 19 з 19

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме
↑ Вгору