Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Тренери, бізнес-тренери

  Тренери, бізнес-тренери

  Сторінка 197 з 197

  Сьогодні на ринку ділової освіти є два типи тренерів: бізнес-тренер від тренінгової компанії і незалежний фахівець, який проводить свої авторські програми. При роботі з тренером від компанії ви можете бути упевнені в якості тренінга і його програми, особливо, якщо йдеться про відому компанію-бренд на ринку бізнес-навчання.

  Незалежно від того, на якому типі тренера ви зупинили свій вибір, процес подальшого відбору і остаточного рішення по співпраці не міняється. Цілком можливо, що в процесі пошуку тренінгу і тренера, який буде його вести, ви зміните своє рішення.

  • Надежда Александровна Муштей

   Им'я: Надежда Александровна Муштей

   Компанія: Консалтинговая компания "Бизнес-Эксперт"

   Місто: Харків

   Досягнення:

   - Аттестованный "Специалист по вопросам торговли ценными бумагами" и "Брокер-аналитик фондового рынка" (Государственная Комиссия по ценным бумагам и фондовой бирже). - Огромный практический опыт работы. - Сертификат Фонда Государственного Имущества Украины на проведение работ по экспертной оценке имущества, имущественных прав и бизнеса на территории Украины.

  • Александр Иванович Ладыгин

   Им'я: Александр Иванович Ладыгин

   Компанія: Консалтинговая компания "Бизнес-Эксперт"

   Місто: Харків

   Досягнення:

   - Кандидат технических наук. - 15 лет опыт работы на руководящих должностях. - Автор многих статей и публикаций. - Руководитель департамента тренинга "Гештальт Консалтинг Груп"

  ← Ctrl
  Стр. 197 з 197

  Часто шукають

  ↑ Вгору