UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник вагону поштового

Начальник вагону поштового

Завдання та обов’язки. Організовує відповідно до запроваджених правил та інструкцій роботу бригади вагону поштового. Здійснює оброблення і сортування пошти, обмін пошти із призалізничними підрозділами поштового зв’язку згідно з планом направлення пошти. Забезпечує збереження пошти, цінностей, зброї, іменних речей та обладнання поштового вагону. Веде облік кількості оброблених у поштовому вагоні поштових відправлень за дорожніми листами і мішкотари. Складає рапорти щодо порушень, виявлених і допущених при обробці і обміні пошти під час рейсу.

Провадить інструктаж і перевіряє знання членами бригади поштових правил та інших нормативних документів, які стосуються перевезення пошти. Упроваджує передові методи праці, контролює дотримання працівниками виробничої і трудової дисципліни. Забезпечує виконання правил перевезення пошти і експлуатації поштових вагонів на залізницях України. Під час аварій і відчеплення поштового вагону вживає заходів щодо збереження пошти, своєчасної її відправки за призначенням та надає першу медичну допомогу потерпілим працівникам. Бере участь у складанні актів щодо пошкодженого поштового вагону. Виконує функції провідника-електромонтера поштового вагону під час його відсутності.

Повинен знати: правила, положення, інструкції та нормативні документи, які стосуються перевезення, оброблення та обміну пошти; адміністративно-територіальний поділ України; плани направлення пошти, схеми маршрутів поштових вагонів та магістральних автомаршрутів; обладнання поштового вагону і принцип дії системи опалення, вентиляції, водозабезпечення, електроосвітлення та інше; порядок обліку робочого часу роз’їзних працівників; латинський шрифт; порядок ведення виробничої документації; тарифи на послуги поштового зв’язку та плани направлення пошти в межах свого маршруту; елементарні знання з економіки; організації виробництва; список газетних вузлів; абетковий покажчик районних центрів і міст республіканського та обласного підпорядкування; інструкцію із сигналізації та руху поїздів і маневрової роботи на залізницях України.

Кваліфікаційні вимоги. Базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст) та стаж роботи в галузі поштового зв’язку: для бакалавра — не менше 1 року, молодшого спеціаліста — не менше 2 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору