UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Фахівець загального відділу

Фахівець загального відділу

Завдання та обов’язки. Здійснює організацію і контроль ведення діловодства в структурних підрозділах, регіональних управліннях та підвідомчих установах, формування архіву управління і нагляд за станом формування і оформлення справ у структурних підрозділах, регіональних управліннях і підвідомчих установах, надає їм методичну допомогу. Здійснює прийом, реєстрацію, облік документів для структурних підрозділів Міністерства (управління), а також розсилку і облік вхідної, вихідної і внутрішньої кореспонденції.

Розробляє методичні вказівки з діловодства, архівної справи та забезпечує ними управління і відділи Міністерства, а також підвідомчі установи, надає їм практичну допомогу. Бере участь в організації нарад, конференцій та засідань. Здійснює облік і аналіз документообігу в апараті Міністерства (управління). Контролює реєстрацію та випуск розпорядчих документів керівних органів та керівництва Міністерства (управління), своєчасну розсипку їх адресатам.

Складає зведену номенклатуру справ. Веде і контролює вихідну картотеку. Своєчасно і точно виконує рішення державних органів чи посадових осіб, розпорядження, вказівки і окремі доручення своїх керівників. Стежить за додержанням правил і норм охорони праці та протипожежного захисту.

Повинен знати: Конституцію України ; акти законодавства, інструктивні та методичні документи, що стосуються діяльності відділу; Кодекс законів про працю ; основи діловодства; державну мову; правила експлуатації комп’ютерної, обчислювальної та організаційної техніки; правила охорони праці та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Провідний фахівець загального відділу: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст за однією із спеціальностей за профілем роботи) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за фахом у державній службі на посаді фахівця I категорії — не менше 1 року або стаж роботи на посаді фахівця загального відділу I категорії — не менше 3 років.

Фахівець загального відділу I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи; для спеціаліста — стаж роботи на посаді фахівця загального відділу II категорії — не менше 2 років; для бакалавра — не менше 3 років.

Фахівець загального відділу II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для спеціаліста — без вимог до стажу роботи; для бакалавра — стаж роботи на посаді фахівця загального відділу — не менше 2 років.

Фахівець загального відділу: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) без вимог до стажу роботи.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору