UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник управління (експлуатаційні водогосподарські організації)

Начальник управління (експлуатаційні водогосподарські організації)

Завдання та обов’язки. Планує, здійснює і координує всі види діяльності експлуатаційної водогосподарської організації згідно із чинними законодавчими актами. Організовує виробничо-господарську діяльність управління на основі раціонального використання бюджетних коштів, які виділяються на утримання меліоративної мережі і водогосподарських споруд. Спрямовує діяльність підрозділів управління на зниження планових витрат на ремонтно-експлуатаційні заходи, цільове та ефективне використання бюджетних коштів. Організовує роботу щодо забезпечення виконання планів ремонтно-експлуатаційних робіт, надійної технічної експлуатації водогосподарських об’єктів та міжгосподарських меліоративних систем на основі упровадження нової техніки та прогресивних технологій, подавання води і водовідведення згідно з планами водокористування і регулювання водного режиму.

Вживає заходів разом із сільськогосподарськими органами і землекористувачами щодо забезпечення технологічної цілісності меліоративних систем в умовах реформування земельних відносин. Здійснює пошук та упровадження радикальних шляхів стабілізації виробничо-господарської діяльності, нових форм економічних відносин із землекористувачами на взаємовигідній основі, поповнення кошторису позабюджетними коштами за рахунок більш продуктивного використання наявного машинного парку, людських ресурсів, створення допоміжних виробництв. Вирішує питання в межах наданих йому прав, доручає виконання окремих виробничо-господарських функцій іншим посадовим особам — заступникам, керівникам структурних одиниць і виробничих підрозділів.

Вживає заходів щодо забезпечення управління кваліфікованими кадрами, найкращого використання знань та досвіду працівників, створення безпечних і сприятливих умов праці, додержання вимог законодавства про охорону навколишнього середовища та Кодексу законів про працю. Здійснює заходи із соціального розвитку колективу управління, забезпечує укладання і виконання колективного договору, проводить роботу щодо зміцнення трудової і виробничої дисципліни.

Повинен знати: закони, укази, постанови, розпорядження, рішення та інші нормативно-правові акти органів державної виконавчої влади і місцевого самоврядування, які регулюють діяльність підприємства, організації, управління; профіль, спеціалізацію та особливості структури управління; стан і перспективи технічного, економічного і соціального розвитку галузі та управління, служби експлуатації меліоративних систем зокрема; можливості ефективного використання виробничих потужностей; порядок розроблення, погодження і затвердження планів виробничо-господарської діяльності; форми і методи господарювання та управління; порядок укладання і використання господарських та колективних договорів; економіку, організацію виробництва, праці та управління, податкову справу; правила і норми технічної експлуатації меліоративних систем, охорони праці, виробничої санітарії.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня — не менше 5 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору