UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник виробничого відділу облаштування родовищ

Начальник виробничого відділу облаштування родовищ

Завдання та обов’язки. Забезпечує раціональне використання і підвищення ефективності капітальних вкладень, зниження вартості робіт, підвищення якості будівництва. Організовує розроблення завдань з введення в експлуатацію об’єктів капітального будівництва. Бере участь у підготовці завдань на проведення проектно-дослідних робіт об’єктів, що будуються. Координує роботу підприємства, виробничих підрозділів у сфері капітального будівництва. Здійснює контроль за забезпеченням будов і об’єктів затвердженою проектно-кошторисною документацією. Готує матеріали на фінансування об’єктів, що будуються. Організовує і контролює забезпечення будівельними матеріалами об’єктів, що будуються.

Здійснює контроль за перебігом та процесом і якістю будівництва об’єктів. Організовує роботу державних приймальних комісій, готує матеріали до затвердження актів державної комісії. Бере участь у розробленні заходів щодо облаштування родовищ, організовує складання статистичної звітності. Організовує підготовку матеріалів на виплату премій за введення в експлуатацію об’єктів. Проводить роботу з вивчення та освоєння передового досвіду, який сприяє поліпшенню технології, організації виробництва і зросту продуктивності. Бере участь у державних комісіях з приймання об’єктів в експлуатацію. Керує працівниками відділу.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали, які стосуються капітального будівництва; технологію будівельних робіт, способи ведення капітального будівництва; порядок розроблення завдань на будівництво; порядок фінансування і складання проектно-кошторисної документації; технічні умови та інструкції на виконання і приймання виконуваних будівельно-монтажних робіт; документи, які регламентують взаємостосунки підрядної організації із замовником; порядок ведення звітної документації; економіку та організацію будівництва, праці та управління; законодавство з охорони надр і навколишнього середовища; основи трудового законодавства; правила й норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта у галузі управління. Стаж роботи за професією з оперативного керування виробництвом: для магістра або спеціаліста — не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору