Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Будівельник (Чехія)

Заблокована
27 000 грн.
  7 травня  Кам'янець-Подільський 
Компанія: ТУРОПЕРАТОР КАМЕЛОТ-Х  (https://jobs.ua/company-turoperator-kamelot-h-1576269) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

В Прагу потрiбнi чоловiки по любим вiзам на будiвництво, а також бригади . Cпецiалiсти а також рiзноробочi .На внутрiщнi та зовнiшнi роботи. Зарплата на акорд при нормальнiй роботi отримують вiд1000крон.в день. Робота 8-10 годин в день 6-7 днiв по домовленностi з роботодавцем можливi нiчнi змiни. Проживання 3500 крон вираховуеться з заробiтньоi плати .Проживання в хостелi. На роботу з роботи доiзд безкоштовний за рахунок роботодавця

Показати контакти

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору