Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Бухгалтер со знанием программы "Парус"

Заблокована
4 200 грн.
 13 березня  Житомир 
Компанія: ЖАОТЛ  (https://jobs.ua/company-jaotl-1577985) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Требования: знание программы «Парус»-Заработная плата и «Парус»-Материалы, так же знание Налогового Кодекса, ЗУ «Об оплате труда»ОбязанностиУсловия труда:

Обязанности: :рассчёт фонда заработной платы, анализ фонда заработной платы, составление отчётности по заработной плате в налоговую ,соц. страх. и в органы статистики; ведение прихода, расхода материалов, начисление амортизации основных средств в программе Парус

Условия: Центр города, Официальное оформление, Пн-Пт 9.00-18.00, обеденный перерыв 13.00-14.00

К заработной плате возможны доплаты и премии

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору