Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Домашний повар

15 000 грн.
  4 січня Київ 
Компанія:Брайт фюче груп  (https://jobs.ua/company-brayt-fyuche-grup-1575139) ( Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Повар мужчина, женщина 30−50л. с большим опытом работы в ресторане и/или VIP семье, приготовления разнообразной домашней пищи, владеющий навыками красивой ресторанной подачи. Аккуратность и бережность.

Обязанности: приготовление разнообразной домашней пищи для семьи.

Условия: график 5/2 дней с 9 до 18:00 или вахта 21/10-накопительные выходные, (в летний период можно график изменить 14/14).

Вахта ( командировки) за границу обязательно. Зп. от 15 000 грн. Работа с интеллигентной семьей.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору