Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Консультант в интернет-магазин

Заблокована
5 000 грн. + %
 13 березня  Маріуполь 

Вимоги

Освіта:середньо-спеціальна
Досвід роботи:від року
Графік роботи:віддалена робота

Опис вакансії

Требования: 1. Знание п/к, Интернета. 2. Грамотное правописание, грамотная речь. 3. Ответственность. 4. Коммуникабельность .

Обязанности: 1. Ведение интернет-магазина, на уровне продавца-консультанта. 2. Поддержка продаж через интернет-канал. 3. Контактирование с постоянными клиентами. 4. Работа с письмами (прием, обработка, отправка рекламных материалов - материалы предоставляются). 5. Консультирование 6. Регистрация дисконтных карт.

Условия: Официальное трудоустройство, полный соц.пакет. Гибкий график, в удобное время. Премии. Бесплатное обучение, инструменты, материалы для работы предоставляются персонально каждому. Все подробности через WhatsApp, Viber.

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору