Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Механизатор тракторист

Заблокована
28 000 грн.
 25 вересня  Словакія 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: трудолюбие, универсальность, готовность исполнять любую работу. НАЛИЧИЕ АПОСТИЛИРОВАННОГО ДОКУМЕНТА ОБ ОБРАЗОВАНИИ И АПОСТИЛИРОВАННОЙ СПРАВКИ О НЕСУДИМОСТИ СТОГО ОБЯЗАТЕЛЬНО!

Обязанности: работа на ферме (140 коров), кошение сена и т.д. Место работы - 381 км на запад от Ужгорода, село Горны Лесков, район Поважская Быстрица, Словакия.

Условия:100% законность оформления, предоставление ВНЖ, 100% социальное страхование, проживание бесплатно, 30-35 дней оплачиваемого отпуска.

Показати контакти

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору