Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Приходящая сиделка. Частичная занятость

Заблокована
3 000 грн.
 17 березня  Київ 
Компанія: Петренко Ж., частное лицо  (https://jobs.ua/company-petrenko-j-chastnoe-litso-1577887) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від року
Графік роботи:часткова зайнятість

Опис вакансії

Пожилая женщина, 89 лет. Никаких диагнозов, кроме "старость" нет. Движения ограничены, но не лежачая: сама садится на кровати, пересаживается на стул-каталку. Но по возрасту страдает недержанием (носит памперсы). Маленького роста (150 см. Вес до 50 кг). Необходим приход 2 раза в день: утром и вечером, поменять памперс, при необходимости поменять белье и постель, отвести на каталке на кухню, дать таблетки и поесть (ест сама). Готовить не нужно. Питание будет готово, только разогреть. На один приход уходит 40-60 минут (кушает иногда медленно), - т.е. один приход - 1 час; 2 прихода в день - 2 часа. Оплата - 50грн за приход, в день - 100грн., в месяц (22 дня, если без выходных) - 2200, если с выходными (30-31 день) - 3000-3100. Возможность прихода в выходные обсуждается отдельно.

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору