Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Работник на производство мягкой мебели (Польша)

Заблокована
21 000 грн.
  1 березня  Кам'янець-Подільський 
Компанія: ТУРОПЕРАТОР КАМЕЛОТ-Х  (https://jobs.ua/company-turoperator-kamelot-h-1576269) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

НУЖНЫ 4 МУЖЧИНЫ С ВИЗАМИ до 55 лет ПРИ ПРОИЗВОДСТВИЕ МЯГКОЙ МЕБЕЛИ -драпировка мебели тканью и губкой (примерно нанесение на стул губки и материяла) - можно тоже заниматся сбивкой мебели, установкой мебели, добавлянием пружин и других элементов - установка мельких элементов (ноги, изголовья кровати) Система 200-240 часов/месяц
С понедельника по пятницу, есть возможность работы по субботам
В обогреваемом помещении Место работы: возле города ZIELONA GÓRA/ POZNAŃ Знание польского необязательно Зарплата 10 зл/час нетто первый месяц. (испытательный срок) Потом От 10 по 20 зл/час нетто в зависимости от выполнячемой работы и выработки Жилье: БЕСПЛАТНО ПЕРВЫЙ МЕСЯЦ непосредственно на месте работы со всеми удобствами. Потом платно 220 зл /месяц.
Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору