Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Старша медична сестра

 16 січня Біла Церква 
Компанія:Діброва, санаторій  (https://jobs.ua/company-dbrova-sanatory-254091) ( Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:базова вища
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: неповна вища освіта (молодший спеціаліст) або базова вища (бакалавр), стаж роботи не менше 2 років

Обязанности: Особливості спостереження і догляду за відпочиваючими санаторію, фармакологічну дію найбільш поширених медичних препаратів, правила оформлення медичної документації

Условия: повна зайнятість, початок робочого дня 08 -00, закінчення робочого дня — 16−42; перерва для харчування і відпочинку — 1 година; вихідні дні: субота, неділя. Заробітна плата обговорюється на співбесіді

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору