Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Товаровед

Заблокована
10 000 грн.
 12 лютого  Херсон 

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Возраст от 23 до 35 лет, муж. образование высшее товароведческое (специалист или магистр); опыт работы желателен но не обязателен.

Желание обучаться, умение быстро ориентироваться в законодательстве, аккуратность, ответственность, честность, трудолюбие, знания ПК, и Microsoft office.

Оплата труда без задержек -2 раза в месяц, соцпакет, карьерный рост.

В центре города — Николаевское шоссе 28а, 5-дн. раб. день с 9.00 до 18.00 www.ndekc-ks.gov.ua Резюме на почту отправить резюме обязательно. Мы Вам перезвоним.


Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору