Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Работа в Украине
 2. Тренінги, семінари, конференції на Jobs.ua

Тренінги, семінари, конференції на Jobs.ua

Тренінги Києва і України набирають все більшої популярності. Дійсно, бізнес-навчання у вигляді тренінгів, семінарів і конференцій, набагато зручніше і ефективніше, ніж п'ятирічне навчання в університеті.

Тренінги за рубриками:

  Провідні тренінгові компанії:

  ЦЕНТР ПСИХОТЕРАПИИ, ПСИХИАТРИИ И ПРАКТИЧЕСКОЙ ПСИХОЛОГИИ СОФИЯЦентр развития языковDream Team или команда мечтыСтудия рукоделия "Лана"VCV Киевский Центр ВзаимоотношенийSoftware-Testing.RU

  Тренінги за містами:

   Навіщо потрібні тренінги, семінари та конференції?

   Тренінг – це не тільки дань моді. В першу чергу бізнес тренінги в Києві і Україні – це можливість отримати максимум інформації за мінімальний час. Саме тому так популярно короткострокове навчання персоналу в різних видах: тренінги, семінари, конференції, мастер-класси і т.д.

   Найбільшою популярністю користуються психологічні тренінги, особові тренінги, продаж, а також корпоративне навчання (закриті тренінги). Природно, тренінгові компанії підстроюються під попит, пропонуючи величезний вибір програм, направлених на розвиток персоналу.

   А якщо ви не знаєте, який саме тренінг на даний час потрібен вашим співробітникам, зверніться за допомогою до професіонала. Бізнес-тренер допоможе вибрати семінари, тренінги, проведе мастер класи по оцінці потреб компанії і персоналу.

   Теорію бізнес-навчання можна знайти в мережі інтернет на безкоштовній основі. Багато сайтів пропонують тренінги завантажити (програму і методи підготовки). Але жоден тренінг на папері не зможе конкурувати з тренінгом від гуру своєї справи.

   А якщо тренінг ви підібрали, бізнес-тренера знайшли, але не знаєте, де провести корпоративне навчання, пошукайте конференц-зали і контакти компаній, що пропонують конференц-сервіс в Києві і Україні.

   ↑ Вгору