UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Запорізька державна інженерна академія

Запорізька державна інженерна академія

Поставити питання

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Запоріжжя, пр-т Леніна, 226

Телефон/факс: (061) 236-9034, 283-0838

Сайт: www.zgia.zp.ua

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: На даний час ЗГІА входить до числа 100 кращих вузів України. Сьогодні в академії працюють 25 академіків і членів-кореспондентів, 37 докторів наук, професорів, 173 кандидатів наук, доцентів. За останній час в академії захищено 11 кандидатських і 3 докторських дисертації. У академії працює 1029 співробітників.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - будівництва та архітектури; - економіки та підприємництва; - електроніки; - енергетика та енергетичне машинобудування; - автоматика та управління; - інформатика та обчислювальна техніка; - менеджменту та адміністрування; - машинобудування та металообробка; - металургія та матеріалознавство.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Проводить навчання учнів 10-х та 11-х класів шкіл міста, області, випускників училищ та коледжів - на підготовчих курсах. Навчання здійснюється за базовими дисциплінами загальноосвітньої середньої школи та за базовими дисциплінами початкового рівня вищого навчального закладу.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: До заяви додаються (на 1-й курс): - оригінал медичної довідки за формою 086-У або завірену в установленому порядку копію (для денного відділення обов’язкова також копія карти щеплень); - 7 фотокарток розміром 3х4 см; - сертифікати (сертифікат) Українського центру оцінювання якості освіти; - для осіб, що змінили прізвище – документи, які це засвідчують; - паспорт (для осіб, які за віком не мають паспорта - свідоцтво про народження); - військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці); - документи, що дають право на пільги.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Заяви приймаються: - на денне відділення на 1-й курс - з 23 червня до 22 липня, - на заочне відділення на 1-й курс - з 23 червня до 8 серпня, - на базі освітньо-кваліфікаційних рівнів „молодший спеціаліст”, „бакалавр”, „спеціаліст” – з 16 червня до 15 липня, - на денне відділення - з 23 липня, - на заочне відділення - з 1 липня по 8 серпня.

Додаткова інформація: Для вступу необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.


Часто шукають

↑ Вгору