UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Донбаський державний технічний університет

Донбаський державний технічний університет

Поставити питання

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: Луганська обл., м. Лисичанськ, пр-т Леніна, 84

Телефон/факс: (06442) 2-31-23, 2-68-87

Сайт: dondtu.edu.ua

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Університет є науково-методичним центром східного регіону України в областях гірського і металургійного виробництва, будівництва і інших, пов'язаних з ними сферами діяльності, самостійно виконує фундаментальні і прикладні дослідження.

Форми навчання: - денна; - заочна; - дистанційна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - молодший спеціаліст; - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - гiрництва; - автоматизації та електротехнічних систем; - механіки; - економіки й фінансів; - менеджменту; - металургiї; - будівельний.

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: До заяви вступник додає: - медичну довідку за формою 086-У (оригінал або її завірену копію) з картою профілактичних щеплень за формою 063; - витяг з трудової книжки (для тих, хто має трудовий стаж); - ксерокопію довідки власного ідентифікаційного коду; - шість фотокарток розміром 3?4 см; - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (оригінали або завірені копії).

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом заяв на денну та заочну форму навчання для напрямів ІІ-ІV рівня акредитації проводиться з 23 червня по 22 липня, для вступу на навчання за освітньо-професійними програмами молодшого спеціаліста на денну та заочну форму навчання - з 30 червня по 29 липня. За рішенням приймальної комісії строки прийняття документів для осіб, що планують навчання за кошти фізичних та юридичних осіб можуть бути продовжені.

Додаткова інформація: Для вступу на напрям "Філологія" необхідний сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури. Для вступу на напрям "Право" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - основи правознавства. Для вступу на напрями "Економічна кібернетика", "Економіка підприємства", "Фінанси і кредит", "Облік і аудит", "Менеджмент", "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування", "Прикладна фізика", "Комп’ютерна інженерія", "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології", "Гірництво", "Металургія", "Інженерна механіка", "Електромеханіка", "Електронні пристрої та системи", "Будівництво", "Архітектура" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.


Часто шукають

↑ Вгору